UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Bezproblemowy hosting projektów opartych na WordPressie - dla Ciebie lub Twoich klientów.
Wszystko jest proste dzięki specjalistom od WordPressa, którzy wspierają Cię na każdym kroku.

WP Basic

przez 12 mies. 19,909,90zł/mies.
1&1
Optymalny pakiet dla prostych blogów na WordPressie
BESTSELLER

WP Unlimited

przez 12 mies. 39,9019,90zł/mies.
1&1
Idealne warunki dla firmowej strony WWW lub rozbudowanego bloga

WP Unlimited Plus

przez 12 mies. 69,9039,90zł/mies.
1&1
Gwarantowana wydajność dla zaawansowanych projektów opartych na WordPressie

Łatwo i unikalnie

Chcesz prowadzić bloga? Nic prostszego - wybierz ulubiony szablon i już możesz zaczynać. Marzy Ci się własna strona internetowa? WordPress umożliwia Ci szybki start w sieci. Bez wiedzy o HTML, CSS czy programowaniu.

Łatwa konfiguracja

Uproszczona instalacja

W 1&1 założenie strony na WordPressie zajmie Ci tylko chwilę. Nasz asystent konfiguracji przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces instalacji, pomagając szybko uruchomić stronę w Internecie.

Łatwa konfiguracja
Profesjonalny wygląd
Maksymalna wydajność
Zawsze na czasie

Najlepsze wsparcie

Nasi eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z WordPressem. Do dyspozycji masz także portal internetowy 1&1 Community, na którym użytkownicy WordPressa dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w prowadzeniu stron.

Komfort tworzenia

 • 1 WSPARCIE EKSPERTA

  Wsparcie eksperta

  Korzystaj z pomocy profesjonalistów

  Potrzebujesz pomocy przy instalacji WordPressa? Masz wątpliwości związane z ustawieniami? Nasi eksperci udzielą Ci porady na każdym etapie Twojego projektu. Odpowiadamy na pytania drogą mailową lub telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:30.

  Marko Heijnen, specjalista 1&1 ds. WordPressa

 • 2 1&1 COMMUNITY

  1&1 Community

  Pochwal się sukcesami, podziel się wiedzą

  Dołącz do społeczności użytkowników WordPressa na portalu 1&1 Community. Inspiruj się ciekawymi projektami i poznawaj ludzi, którzy za nimi stoją. Zobacz najlepsze techniki pracy z WordPressem, sprawdzaj użyteczne wtyczki, ucz się prostych i zaawansowanych rozwiązań. Wykorzystuj zdobytą wiedzę do rozwijania własnego projektu.

 • 3 Pomoc techniczna

  Pomoc techniczna

  Masz pytania? Chętnie Ci pomożemy.

  Potrzebujesz pomocy przy instalacji WordPressa? Masz wątpliwości związane z ustawieniami? Nasi eksperci udzielą Ci porady na każdym etapie Twojego projektu. Odpowiadamy na pytania drogą mailową lub telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:30.


Bezpieczeństwo i wydajność

Rozwijaj swój projekt WordPress bez ograniczeń. Zawsze bezpiecznie, zawsze online!


FAQ

 • Co to jest hosting WordPress?

  Od czerwca 2014 roku wszyscy klienci 1&1 mogą cieszyć się nową ofertą – hostingiem zoptymalizowanym pod WordPresss. WordPress, czyli system do zarządzania treścią strony przeznaczony jest głównie do obsługi blogów, ale także stron internetowych, wizytówek czy całych portali. Dzięki nowej aplikacji od 1&1 łatwo i bezpiecznie poprowadzisz swoje projekty oparte na platformie WordPress. Intuicyjne rozwiązania, przyjazna instalacja i konfiguracja aplikacji oraz stabilne i wydajne serwery decydują o dużej popularności hostingu WordPress w 1&1. U nas rozwiniesz swój projekt bezpiecznie i bez żadnych ograniczeń. Szybki start w sieci możliwy jest bez konieczności posiadania wiedzy o CSS, HTML czy programowaniu. Hosting WordPress to przyjazne, wydajne i bezproblemowe rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

 • Czy hosting pod WordPress jest trudny w obsłudze?

  Nic bardziej mylnego. Najnowsze propozycje w szerokiej ofercie hostingu z 1&1 upraszczają cały proces inicjowania oraz konfigurowania projektów WordPress do absolutnego minimum. Panel użytkownika przeprowadzi użytkowników przez wszystkie etapy procesu, począwszy od ustalenia nazwy projektu, aż po zakończenie instalacji i obsługę aplikacji. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WordPressem. Z kolei zaawanowani użytkownicy mogą wybrać swój poziom zarządzania, który najlepiej będzie odpowiadał ich wiedzy technicznej i poziomowi zaawansowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, funkcjonalność aplikacji staje się całkowicie dostosowana do zróżnicowanych potrzeb różnych usługobiorców. Niezależnie od tego czy WordPress zostanie zainstalowany w trybie zarządzania przez 1&1, czy jako system z pełnymi uprawnieniami administratora dla użytkownika, oferujemy 30-dniowy okres próbny, który pozwoli bez zobowiązań przetestować wiele aplikacji, aby znaleźć te, które odpowiadają nam najbardziej.

 • Co oferuje hosting pod WordPress od 1&1?

  Hosting WordPress jest przede wszytkim łatwy i szybki w obsłudze. Zaawansowane rozwiązania zastosowane przez 1&1 zapewniają najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Centra danych z których korzystamy należą do najnowocześniejszych w Europie. Dzięki nim masz zapewnioną maksymalną wydajność użytkowania i płynne działanie aplikacji nawet w okresach wzmożonego ruchu, a Twoja strona otwiera się błyskawicznie zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach mobilnych.

  Masz wątpliwości związane z aplikacją, potrzebujesz pomocy przy instalacji? Nasi eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie związane z WordPressem. Do dyspozycji użytkowników pozostawiamy także nasz portal internetowy 1&1 Community, na którym webmasterzy WordPressa dzielą się swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą w prowadzeniu stron. Dzięki 1&1 będziesz mógł inspirowac się ciekawymi projektami i rozwijać swój projekt bez ograniczeń.

 • Jaki pakiet hostingu WordPress wybrać?

  W odpowiedzi na zróżnicowane zapotrzebowanie użytkowników, 1&1 opracowało trzy interesujące oferty hostingowe. Pakiet WP Basic skierowany jest głównie dla prostych blogów opartych na WordPressie. Oferta WP Unlimited jest idealnym rozwiązaniem dla większych projektów internetowych, takich jak firmowa strona WWW czy rozbudowany blog. Z kolei 1&1 WP Unlimited Plus, to zestaw wszystkich funkcji poprzednich pakietów wraz z duża iloscią pamięci RAM oraz personalnym wsparciem eksperta od aplikacji. Dbając o najwyższą jakość użytkowania, wszystkie pakiety zawierają wbudowany system konfiguracji, rozbudowane wtyczki i motywy, które można uruchomić jednym kliknięciem, autmoatyczne aktualizacje, skaner malware, pomoc techniczną oraz 30-dniową gwarancję satysfakcji. Hosting pod WordPress z 1&1 to internetowy start idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 • Czy darmowy hosting WordPress jest możliwy?

  Wiele początkujących użytkowników jest wabionych przez oferty darmowego hostingu WordPress. Niestety po dłuższym okresie użytkowania wychodzą na jaw liczne ograniczenia takiego rozwiązania. Trudności w konfiguracji, reklamy pochodzące od dostawcy usługi, wolno działające strony, brak pomocy technicznej, uptime na bardzo niskim poziomie czy ograniczenia w transmisji danych to tylko niektóre z nich. Strona ma wtedy małe szanse na dalszy rozwój, a jej awaryjność oraz długi czas ładowania stają się irytujące zarówno dla użytkowników jak i administratora strony. W 1&1 od momentu utworzenia konta do uruchomienia projektu, klienci czerpią korzyści z procesu zoptymalizowanego pod kątem szybkich wyników. Do wyboru jest ponad 40 popularnych aplikacji open source, które można zainstalować kilkoma kliknięciami myszy. Dzięki dostępnym opcjom instalacji, zarówno zaawansowani jak i początkujący użytkownicy, mogą wybrać poziom elastyczności najlepiej pasujący do ich indywidualnych potrzeb. Z Hostingiem WordPress od 1&1 otrzymujesz profesjonalne wsparcie naszych ekspertów.