UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Wolne domeny globalne

Wolne domeny 1&1 w zasięgu ręki!

  • Polskie i zagraniczne rozszerzenia domen
  • Możliwość rejestracji domen przez smartfona
  • Szybki transfer domeny od innego operatora
Dalej

Jak zarezerwować wolne domeny z 1&1?

Wolne domeny i adres www

Jak dobrze wybrać domenę

Jeśli nazwa Twojej firmy jest krótka, koniecznie ją wykorzystaj. Jeśli Twoja firma ma długą i skomplikowaną nazwę, możesz zastosować skrót. Uprzedź konkurencję i chroń swoją markę w Internecie rejestrując wolne domeny również w innych rozszerzeniach (np.: .pl, .com, .info). Podczas wyszukiwania w Internecie wielu klientów wprowadza słowa kluczowe bezpośrednio do paska adresu przeglądarki, licząc, że w ten sposób szybciej trafią na właściwą stronę. Z tego względu przy wyborze wolnej domeny warto stosować się do następujących wskazówek: umieszczać nazwę produktu w domenie, umieszczać slogan reklamowy w domenie, umieszczać nazwę firmy w domenie, jeśli posiada słowa kluczowe. Domeny z literówkami to domeny z błędną nazwą oryginalnej domeny (np. brakujące lub podmienione litery). Sprawdź, w których miejscach Twojej istniejącej domeny można zrobić błąd i zarezerwuj błędnie wpisane nazwy jako dodatkowe domeny. Zabieg taki spowoduje, że zainteresowani, nawet jeśli pomylą się we wprowadzaniu adresu internetowego, to i tak trafią na Twojąstronę WWW.
Twoja domena na smartfonie

Rejestracja domen przez smartfona

Wszystko, czego potrzebujesz to pobrać aplikację 1&1 Domeny na smartfona, a będziesz mógł sprawdzać dostępność adresów internetowych, przeglądać dane WHOIS oraz rejestrować domeny w dowolnym miejscu i czasie! 1&1 dokłada wszelkich możliwych starań, aby korzystanie z usług było łatwe i przyjemne. Dlatego stworzyliśmy mobilną aplikację, dzięki której możesz wyszukiwać i rejestrować wolne domeny za pośrednictwem swojego telefonu – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz. Aplikacja umożliwia sprawdzanie dostępności domen najwyższego poziomu, np.: .pl, .com, .eu czy .net, a także przeglądanie danych WHOIS zajętych adresów internetowych. Jeśli wybrana domena jest wolna, możesz ją błyskawicznie zarejestrować na smartfonie. Aplikacja 1&1 Domeny wyświetli cennik domen i przeprowadzi Cię przez wygodny proces rejestracji. Aby pobrać aplikację, wystarczy kliknąć na link do wybranej wersji lub zeskanować smartfonem odpowiedni kod kreskowy QR. Aplikacja mobilna 1&1 Domeny służy do zarządzania domenami na smartfonach Android lub iOS (np. iPhone). Aplikacja jest dostępna za darmo dla wszystkich klientów posiadających domenę w 1&1.

Wolne domeny w 1&1

Masz domenę i nie jesteś zadowolony z obecnego operatora?

Możesz szybko i bezkolizyjnie przenieść swoją domenę do 1&1 – światowego giganta w dziedzinie hostingu. Z 1&1 utrzymanie domen jest naprawdę opłacalne! W cenie dostajesz panel do zarządzania domeną i rekordami DNS, cesje bez dokumentów i pełne bezpieczeństwo swoich domen. Transfer domeny jest procedurą wyjątkowo prostą i szybką. Porównaj ceny, zrezygnuj z usług drogiego rejestratora i już dziś przenieś swoją domenę do 1&1. Jeśli nie posiadasz jeszcze domeny, możesz ją zamówić już teraz, ponieważ rejestracja jest zupełnie darmowa!

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting