UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Serwery VPS

VPS w 1&1

  • Serwer vps dla stron i sklepów internetowych
  • Łatwa obsługa panelu Parallels Plesk
  • Transfer bez limitów i własny adres IP
już od19,90/mies.* Dalej

Czym jest VPS?

Prywatne serwery wirtualne

Co to jest serwer VPS?

Serwer VPS (czyli Virtual Private Server) to inaczej wirtualny serwer dedykowany. Zawiera własny system plików i aplikacji, dzięki czemu zapewnia dokładniejszą kontrolę nad rozdzielaniem zasobów serwera. Serwer VPS pozwala na wykonywanie tych samych operacji, co serwer dedykowany, dając użytkownikowi pełny dostęp do konta root. Dzięki temu możliwe jest konfigurowanie serwera i instalacja własnego oprogramowania.
Wydajne serwery w 1&1

Zalety serwera VPS

Wydajność, bezpieczeństwo i stabilność to główne atuty serwerów VPS w 1&1. Serwery wirtualne dominują nad tradycyjnym hostingiem współdzielonym (czyli zwykłym hostingiem WWW) na wielu płaszczyznach. W serwerach VPS użytkownik może sam zarządzać pewnymi aspektami pracy serwera, zgodnie z własnymi, unikalnymi potrzebami. Procedury bezpieczeństwa, zawierające wykonywanie systematycznych backupów wraz z systemem kontroli nad wersjami aplikacji i usług pozwalają bezpiecznie przechowywać dane na serwerze.Serwery VPS w ofercie1&1 znajdują się w nowoczesnych i maksymalnie bezpiecznych centrach danych, które nie należą do zewnętrznych dostawców, ale są w pełni zarządzane przez 1&1. Zaawansowane systemy zabezpieczające zapewniają naszym klientom komfortowe warunki pracy. Cały czas rozwijamy nasze serwerownie pod kątem wydajności i bezpieczeństwa, aby stale dostosowywać je do aktualnych wymogów rynku czynić odpornymi na zagrożenia z Internetu.

Serwery wirtualne

Jak obsługiwać serwer VPS?

Korzystanie z serwerów VPS w 1&1 jest znacznie uproszczone przez oprogramowanie administracyjne firmy Parallels. Wykorzystywany w 1&1program Plesk to wiodący na świecie panel do obsługi serwera dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki Parallel Plesk Panel, użytkownik skupia się na najistotniejszych funkcjach serwera, nie tracąc czasu na brnięcie przez gąszcz opcji. Narzędzie Parallels SB Panel jest popularne także wśród zaawansowanych administratorów serwerów, oferując niespotykany komfort pracy, któremu nie dorównują inne panele administracyjne. Ulepszony interfejs pomaga uzyskać szybki dostęp do najważniejszych obszarów narzędzia, a system użytecznych zakładek przyspiesza wydawanie zadań i poleceń na serwerze VPS. Takie rozwiązanie sprawia, że serwer wirtualny VPS jest idealnym wyborem do zarządzania pocztą elektroniczną lub stworzenia strony WWW.
VPS i zielony prad

Serwer wirtualny VPS a administracja kontami

Dzięki panelowi administracyjnemu Parallels SB 10 możliwe jestłatwe podzielenie uprawnień między użytkownikami serwera, czyli ustalenie tzw. ról administratora, użytkownika poczty, webmastera, programisty itd. Równie łatwo jest stworzyć i zoptymalizować grupy użytkowników o określonych parametrach. Wszystkie osoby mające dostęp do serwera VPS będą pracować w ramach indywidualnego środowiska pracy. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i szybciej realizować zadania, ponieważ praca użytkowników nie jest rozpraszana przez niepotrzebne funkcje.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting