UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Tanie domeny globalne

Tanie domeny w 1&1

  • Domena .pl w świetnej cenie
  • Domeny krajowe i zagraniczne
  • Bogaty wybór rozszerzeń domen
Dalej

Tanie domeny w 1&1 – rozpoznawalny adres w sieci

Tanie domeny w 1&1

Dodaj domeny od innych rejestratorów jako domeny zewnętrzne

W 1&1 dajemy Ci jeszcze więcej możliwości rozbudowy, oferując elastyczność i potencjał, których wymaga Twój stale rozwijający się serwis internetowy. Za pośrednictwem 1&1 możesz korzystać z domeny zamówionej u innego dostawcy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą lub są zmuszeni pozostawić swoją domenę u innego operatora. Jeśli chcesz zarejestrować domenę, 1&1 ma dla Ciebie bogatą ofertę rozszerzeń. Domeny dostępne są również w naszych pakietach hostingowych. Zamów wybrany pakiet hostingowy 1&1, a po złożeniu zamówienia możesz w każdej chwili zarejestrować nową domenę lub połączyć pakiet z istniejącą domeną w Panelu Klienta 1&1. Do Twojej dyspozycji oddajemy ogromną powierzchnię dyskową oraz wszystkie funkcje wybranego przez Ciebie pakietu hostingowego.
Dokumenty na serwerze

Wygodne zarządzanie domenami

W 1&1 masz pełną kontrolę nad ustawieniami swoich domen. W Panelu Klienta 1&1 znajdziesz kompleksowy zestaw narzędzi i dokonasz wszelkich zmian w konfiguracji domen. Począwszy od wyboru nazw domen, poprzez definicję ich przeznaczenia np. dla bloga, strony www, aż po zarządzanie ustawieniami DNS. Wszystko to w jednym miejscu! Przyjazny interfejs panelu sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta i przyjazna nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze stronami internetowymi. Mimo swej prostoty, Panel Klienta 1&1 oferuje wszystko, co niezbędne dla optymalnego zarządzania ustawieniami Twoich domen.

Tanie domeny wykresy

Zarabiaj na domenach

W trakcie rejestracji nowej domeny obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Warto jednak pamiętać, że domena nie może naruszać praw do nazwy należącej do innego podmiotu. Domena to coraz częściej największa wartość w firmie. Za granicą rynek domen internetowych kwitnie, a transakcje liczone są w milionach dolarów. Również w Polsce wartość wtórnego rynku domen rośnie z roku na rok. Wiele nazw jest rejestrowanych w celu dalszej odsprzedaży. Handel domenami to duża część rynku internetowego, która przynosi jego uczestnikom realne zyski. Tanie domeny oraz wizja przyszłych profitów przyciąga coraz większą liczbę osób.
Własna domena klucz do sukcesu

Gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych

1&1 oferuje niezawodność i najwyższe bezpieczeństwo dzięki georedundancji i własnym centrom danych. Georedundancja to technologia, która polega na równoczesnym utrzymywaniu Twoich plików i stron internetowych na dwóch różnych serwerach. Serwery te zlokalizowane są w dwóch różnych, nowoczesnych centrach danych, które znajdują się w osobnych miejscach na całym świecie. Centra danych łączą się w szybką sieć transmisyjną za pomocą węzłów przesyłu danych. To oznacza, że tylko firma 1&1 ma dostęp do Twoich danych i tylko 1&1 zarządza serwerami, na których utrzymujesz swoje tanie domeny. Bez udziału osób trzecich.

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting