UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Hosting na mocnych serwerach

Profesjonalny hosting w dobrej cenie

  • Zawsze niezawodny Dzięki optymalnym parametrom dla zaawansowanych stron internetowych
  • Idealnie zoptymalizowany Dzięki nowej usłudze 1&1 SEO Expert bez problemu zoptymalizujemy każdą stronę
  • Bez Ograniczeń Nieograniczony transfer i duża przestrzeń dyskowa

Tani i niezawodny hosting to nasza domena

Tani hosting o wysokich parametrach
Oszczędnie

Tani i niezawodny hosting w jednym

Hosting stron WWW, który kosztuje kilka tysięcy złotych to już na szczęście przeszłość. Aktualnie każdy chętny użytkownik w Polsce może wybierać spośród szerokiej oferty udostępnianej przez płatnych lub darmowych dostawców. Tani hosting stronstał się dostępny dla każdego, kto marzą o własnym miejscu w sieci. Bariera cenowa, która jeszcze kilka lat temu odstraszała ewentualnych klientów przed korzystaniem z płatnego hostingu, zniknęła. Tani i niezawodny hosting jest dziś dostępny również dla osób prywatnych, chcących np. postawić stronę o hobbystycznym lub rodzinnym charakterze. Do takiego konta hostingowego możesz podpiąć nieograniczoną liczbę domen i subdomen. Decyzja o wyborze właściwego dostawcy taniego hostingujest kluczowa dla przyszłości Twojej inicjatywy w internecie, niezależnie od tego, czy jest to prywatny blog, sklep internetowy, galeria online, czy też forum internetowe. Jeżeli Twoja strona będzie platformą wymiany dużej liczby danych, postaw na wysokie parametry transferu i odpowiednio dużą przestrzeń dyskową. Jeżeli zamierzasz zbudować ciekawą stronę internetową, zadbaj przede wszystkim o wykup taniego i dobrego hostinguz nieograniczonym transferem i przestrzeń dyskową o umiarkowanej pojemności. Warto pamiętać, że pieniądze przeznaczone na wykup hostingu to inwestycja. Właściwy poziom hostingu zapewnia Twojej firmie niezawodny kontakt z potencjalnymi klientami i pozwala na szybkie pokonanie drogi do sukcesu.
Tani hosting w 1&1
Najnowsza technologia

Jak wybrać najtańszy hosting?

Na wybór odpowiedniego dostawcy hostingu powinien mieć poziom świadczonych usług, a nie cena hostingu. Przy prowadzeniu skomplikowanych projektów internetowych należy upewnić się, że dostawca taniego hostingukorzysta z najnowszych technologii. Łatwy, niczym niezakłócony dostęp do Twojej strony WWW to najważniejsza cecha dobrego hostingu. Tani i niezawodny hosting powinien gwarantować szybki i bezpieczny transfer danych. Aby osiągnąć ten cel w 1&1 stosujemy tzw. georedundancję. To najnowsza procedura bezpieczeństwa, opierająca się na hostingu stron internetowych na dwóch różnych serwerach w tym samym czasie. Dzięki wprowadzeniu tej nowinki technicznej jesteśmy w stanie bezawaryjnie udostępniać Twoją stronę internetową przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. To nie koniec udogodnień, które 1&1 oferuje klientom. Przygotowaliśmy nasze pakiety z myślą zarówno o tych początkujących webmasterach, jak i doświadczonych web developerach. Nasz tani i niezawodny hostingoferuje darmowy kreator stron www i bogaty arsenał darmowych aplikacji open source, które posłużą do rozmaitych zastosowań, jak np. WordPress, czy Joomla. Udostępniamy także profesjonalne oprogramowanie do tworzenia witryn. Hosting WWW w 1&1 to także wiele innych usług, pomocnych w codziennym kreowaniu własnego miejsca w internecie. Korzystanie z hostingu stron WWW w 1&1 to gwarancja szybkości, bezpieczeństwa i wygody w korzystaniu z profesjonalnych usług świadczonych na najwyższym poziomie. Tani hosting oferowany przez 1&1 to gwarancja wysokich parametrów i atrakcyjnych cen. Miliony zadowolonych klientów na całym świecie zlecają hosting stron WWW właśnie nam.

Tani hosting WWW
Możliwość wyboru

Tani hosting w 1&1

Profesjonalne i wielofunkcyjne konta oraz tani i niezawodny hosting stron WWWto nasza specjalność. Jeżeli interesuje Cię optymalizacja kosztów, oferujemy najtańszy hostingw sieci. Skorzystanie z usług hostingu w 1&1 to początek Twojego sukcesu w internecie. Pakiety, które proponujemy naszym klientom, to efekt wieloletniej pracy na rynkach międzynarodowych, a ich zawartość jest dostosowana do zróżnicowanych potrzeb klientów. Podstawowy pakiet Starter sugerowany jest webmasterom prowadzącym małe lub średnie serwisy z przeciętnym natężeniem ruchu, a także proste wizytówki internetowe, jak np. webportfolio. Nieograniczony limit transferu w połączeniu z usługą georedundancji i 10 GB dostępnej powierzchni dyskowej to tani i niezawodny hosting, który obsłuży większość projektów internetowych. Pakiet Basic to tani hosting, gwarantujący nieograniczony transfer, georedundancję, dostęp do ponad 140 darmowych aplikacji, domenę .pl gratis, a także 50 GB powierzchni dyskowej. Tani hostingw pakiecie Basic gwarantuje optymalne parametry dla zaawansowanych stron WWW. Pakiety Unlimited i Unlimited Plus to tani i niezawodny hostingdla rozbudowanych serwisów internetowych o dynamicznej zawartości. Przestrzeń dyskowa jest nieograniczona, a dynamiczny rozwój Twojej strony internetowej ułatwiają profesjonalne narzędzia, jak np. 1&1 Kreator Stron Mobilnych, 1&1 Sitelock Basic oraz pomoc grupy ekspertów od aplikacji.
Hosting i ekologia
Wsparcie

Tani hosting z pozycjonowaniem SEO

Tani hostingw 1&1 oferuje wszystkie potrzebne narzędzia, aby Twoja strona poprawiła widoczność w Internecie. Dzięki wprowadzonej niedawno usłudze 1&1 SEO Ekspert, jesteśmy w stanie pomóc zoptymalizować każdą stronę internetową. Dostarczane przez nasz system zestawienia statystyk i raporty analityczne ułatwiają w pełni skuteczne planowanie działań marketingowych w internecie. 1&1 SEO Ekspert jest dostępny w tanim hostingu www oferowanym przez 1&1. Automatycznie generuje najbardziej trafne słowa kluczowe dla wskazanych stron WWW. Nasza aplikacja pomaga również we właściwym zredagowaniu tekstów pojawiających się na stronie, dzięki czemu staną się one jeszcze bardziej użyteczne w Twojej kampanii SEO. Wyszukiwarki będą przyjaźnie reagować na strony, które wykorzystują 1&1 SEO Ekspert. Udostępniana przez nas aplikacja wygeneruje także fragmenty kodu HTML, których zawartość jest idealnie skonfigurowana pod Twoje potrzeby. Po wstawieniu ich do kodu strony, Twoja witryna będzie lepiej indeksowana przez wyszukiwarki. Wysoka pozycja w Google to dziś najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów, warto więc zadbać o optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite