UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Serwer wirtualny

WYDAJNY SERWER
DO PROSTYCH ZASTOSOWAŃ

  • MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ Wysokie parametry i gwarantowana liczba rdzeni CPU. Na życzenie dysk SSD.
  • KOMFORTOWE ZARZĄDZANIE Łatwa instalacja serwerowych
    aplikacji w puli aplikacji
    Parallels Plesk 12.
  • OGROM FUNKCJI Automatyczne backupy, szeroki
    wybór systemów operacyjnych.
Już od19,90/mies
Sprawdź

Dla serwisów, sklepów, poczty lub własnych zastosowań

Korzystaj z maksymalnej dostępności, najwyższej wydajności i profesjonalnej obsługi.


Wiele lat doświadczenia robi różnicę

Już od 2001 roku oferujemy wymagającym klientom profesjonalne serwery w korzystnych cenach.

EKSPERTYZA

Wyrafinowana technologia wirtualizacji

Serwery wirtualne 1&1 opierają się na efektywnej technologii Parallels Virtuozzo®. Zasoby jednego serwera dzielone są na kilka części. Każda z nich przyporządkowana jest do
maszyny wirtualnej. Zapewnia ona klientowi maksimum wydajności dzięki zapasowi zasobów dynamicznie przydzielanych przez system.

Wydajność i Boost RAM

Przy skokach obciążenia serwera wykorzystywane są nieużywane zasoby. Na przykład, w systemie Linux moc gwarantowanych zasobów może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Dzięki temu Twoje strony działają zawsze płynnie.

EKSPERTYZA

Pomoc techniczna

Masz pytania związane z naszymi serwerami? Nasi specjaliści dostępni są dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.


Czym są są serwery VPS?

Serwery VPS (Virtual Private Server) to serwery działające w technologii wirtualizacji. Umożliwia ona podział zasobów jednego fizycznego serwera na kilka części, z których każda przyporządkowana jest do innej – mniejszej – maszyny wirtualnej wynajmowanej przez klienta. Otrzymuje on dla siebie gwarantowane zasoby serwera, takie jak procesor oraz pamięć RAM. Dodatkowo, gdy fizyczny serwer nie jest zanadto obciążony, klient ma możliwość dynamicznego korzystania z nieużywanych zasobów. Zatem serwery VPS łączą w sobie cechy hostingu współdzielonego i serwera dedykowanego.

Jeśli myślisz o otwarciu sklepu internetowego, parametry hostingu współdzielonego mogą Ci nie wystarczyć. Jeśli chcesz stworzyć środowisko testowe dla programistów, wykupienie serwera dedykowanego może się okazać za drogie. W obydwu przypadkach warto postawić na serwery VPS.


Serwery VPS w dobrej cenie i wysokiej jakości

1&1 oferuje serwery VPS w atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Za niewielką kwotę otrzymujesz 6-rdzeniowy procesor Virtual Multi Core, powierzchnię do 400 GB w macierzy dyskowej RAID 5 oraz dynamiczny przydział wolnej pamięci RAM aż do 12 GB. Dostajesz także nielimitowany transfer danych o przepustowości 100 Mbit bez wymuszonej redukcji. Masz do wyboru liczne dystrybucje systemów operacyjnych Linux i Windows, a panel administracyjny Parallels Plesk umożliwia Ci proste zarządzanie serwerem przez przeglądarkę internetową.


Bezpieczne serwery VPS z dostępem root

Serwery VPS to usługa, która gwarantuje Ci pełną kontrolę nad wirtualną maszyną poprzez dostęp do konta root. Z kolei własny adres IP pozwala na stały i niezależny dostęp do przechowywanych danych. Jednym z priorytetów przy zakupie serwera powinno być bezpieczeństwo utrzymywanych na nim plików. 1&1 wyposaża serwery VPS w dodatkową powierzchnię FTP do tworzenia indywidualnych kopii zapasowych, dzieki którym z łatwością będziesz mógł przywrócić utracone dane. Istotnym zabezpieczeniem jest również protokół SSL, szyfrujący komunikację między serwerem i jego użytkownikami. Serwery VPS utrzymywane w nowoczesnych centrach danych 1&1 są więc maksymalnie bezpieczne.