UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Rejestracja własnej domeny

Rejestracja domen internetowych w 1&1

  • Rejestracja domen na smartfonach
  • Korzystne ceny odnowienia domen.pl
  • Prosty transfer domeny do 1&1
9,90/rok* Dalej

Profesjonalnie, elastycznie, bezproblemowo – rejestracja domen internetowych w 1&1

Rejestracja domen w 1&1

Twoja unikalna domena

O tym, jak ważny dla sukcesu firmy jest właściwy adres domeny, najlepiej świadczą sumy, jakie niektóre przedsiębiorstwa lub osoby prywatne gotowe są zapłacić za konkretną nazwę. Sprzedaż domen jest obecnie osobnym obszarem działalności biznesowej w Internecie, gdzie konkurencja i ceny rosną w bardzo szybkim tempie. Zarejestrowanie unikalnej nazwy domeny to pierwszy krok do sukcesu w sieci. Rejestracja domen internetowych z 1&1 jest bardzo prosta. Pomożemy Ci znaleźć krótką, zapadającą w pamięć nazwę domeny. Na początku należy sprawdzić dostępność preferowanej domeny. Drugi krok to wybór odpowiedniego rozszerzenia. W przypadku, gdy wybrana przez Ciebie nazwa jest już zajęta, automatycznie zostaną wyświetlone inne propozycje. Dla celów biznesowych warto zarezerwować dodatkowe rozszerzenia domen z nazwą firmy. Im więcej stron o różnych domenach prowadzi do Twojej witryny, tym lepiej jest ona oceniana przez wyszukiwarki, i tym wyżej plasuje się w wynikach wyszukiwania. Taki zabieg wyraźnie przyczyni się do wzrostu odwiedzinTwojej strony internetowej.
Rejestracja domen internetowych

Łatwy transfer Twojej domeny do 1&1

Transfer domeny jest prosty i odbywa się bez zbędnych formalności. Jeśli masz już własną domenę u innego dostawcy, możesz w łatwy sposób przenieść ją do 1&1. Wszystko, czego Ci potrzeba to kod autoryzacji, który uzyskasz od obecnego dostawcy. Następnie wystarczy podać go podczas pierwszej rejestracji w 1&1 lub w panelu klienta. W cenie oferujemy panel do zarządzania domeną i rekordami DNS oraz cesje bez dokumentów.

Rejestracja domen na smartfonie

Rejestracja domeny na urządzeniach mobilnych

Rejestracja domen internetowych jeszcze nigdy nie była tak łatwa i wygodna. Zapewniamy Ci najnowocześniejsze rozwiązania. Teraz dzięki 1&1 w każdej chwili możesz sprawdzić dostępność domen przez smartfona. Aplikacja 1&1 Domeny pozwoli Ci na przeglądanie danych WHOIS oraz rejestrowanie domen internetowych na urządzeniach z systemami operacyjnymi Android lub iOS. Aplikacja jest darmowa dla wszystkich klientów posiadających domenę w 1&1.
Rejestracja domen i ekologia

Hosting bez ukrytych kosztów

Wiele firm obiecuje tani lub całkowicie darmowy hosting, żądając z czasem dodatkowych opłat za instalację dodatkowych usług czy też proste odnowienie domeny. 1&1 oferuje profesjonalne i wielofunkcyjne konta hostingowe bez doliczania dodatkowych kosztów. Każdego z naszych klientów traktujemy jak bliskiego partnera biznesowego, kierując się przy tym przejrzystymi zasadami cenowymi.

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting