UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Twoja poczta elektroniczna

Profesjonalna poczta elektroniczna

  • Zarządzanie e-mailami i kontaktami
  • Stały dostęp do plików przez smartfona
  • Idealna poczta elektroniczna dla firmy
już od3,90/mies.* Dalej

Mobilna poczta elektroniczna Twoim biurem

Poczta e-mail na smartfonie

Funkcje MailXchange 4.0

Bądź na bieżąco ze swoją firmą dzięki stałemu dostępowi do poczty e-mail, kontaktów, terminów i zadań w przeglądarce, Outlooku, a nawet na smartfonie z ActiveSync. Na konto MailXchange możesz przekierować wiadomości z innych swoich kont pocztowych (np. Gmail). Dzięki temu będziesz zarządzać wszystkimi swoimi e-mailami z centralnej lokalizacji. Oczywiście, możliwe jest też pisanie nowych wiadomości i zarządzanie osobistymi folderami poczty elektronicznej w telefonie komórkowym. Każdy użytkownik otrzymuje własne konto e-mail w wybranej przez siebie domenie (np. nazwisko@dowolna-domena.pl). Każde konto MailXchange ma pojemność 10 GB. W głównym ekranie MailXchange masz podgląd na ilość wykorzystanej powierzchni. Funkcja „E-mail“ umożliwia e-mailową korespondencję zarówno między współpracownikami, jak również z osobami z zewnątrz firmy. Pocztę elektroniczną przychodząca na konto 1&1 MailXchange możesz przeglądać za pomocą Outlooka. Dzięki funkcji „push“ masz stały dostęp do wszystkich informacji na swoim smartfonie (np. iPhone, telefonie z Android lub Windows Mobile). Każdy e-mail przychodzący na Twoją pocztę w MailXchange pojawi się również na Twoim telefonie – automatycznie i bez konieczności ręcznej synchronizacji telefonu z kontem pocztowym! Oprócz folderów e-mail, możesz także synchronizować terminy w kalendarzu, zadania i kontakty. Co to oznacza? Przykładowo, gdy dodajesz nowy wpis do kalendarza na swoim smartfonie (np. spotkanie biznesowe), zostaje on automatycznie wyświetlony w kalendarzu MaliXchange, dzięki czemu Twoi współpracownicy zostają o nim natychmiast poinformowani. Profesjonalna poczta elektroniczna 1&1 umożliwia automatyczną aktualizację listy kontaktów z konta na portalu Facebook. Import kontaktów z Facebooka następuje prosto do Twojej książki adresowej 1&1 MailXchange. Ponadto otrzymujesz stały, mobilny dostęp do listy kontaktów przez smartfona.
Poczta elektroniczna

Twoje biuro tam, gdzie Ty

InfoStore to nowa funkcja 1&1, która umożliwia wygodne przechowywanie i dostęp do plików przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu nie musisz być w biurze, aby udostępniać najnowsze wersje dokumentów swoim współpracownikom – po prostu zapisz i wyślij je na MailXchange z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Ponadto, możesz umieszczać pliki jako załączniki do zadań. Za każdym razem, gdy zapiszesz zmiany w dokumencie, system MailXchange automatycznie utworzy jego nową wersję i doda poprzednią do archiwum. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad zawartością dokumentów i możliwość powrotu do ich starszych wersji – nawet, gdy zostały już nadpisane!

Dokumenty i kontakty na poczcie

Przechowywanie dokumentów

Każdy użytkownik MailXchange dysponuje wirtualną przestrzenią o powierzchni 10 GB do przechowywania danych. Oczywiście, użytkownicy mogą dzielić się swoją przestrzenią z innymi członkami zespołu, zapewniając odpowiednią powierzchnię tym użytkownikom, którzy operują na większej ilości danych. Jeśli chcesz zwiększyć całkowitą powierzchnię dyskową, którą dysponuje Twój zespół, po prostu dodaj kolejnego użytkownika do swojego pakietu MailXchange.
Poczta email

Bezpieczeństwo danych dzięki 1&1

1&1 regularnie sporządza kopie zapasowe Twoich danych na koncie MailXchange i przechowuje na serwerach w centrach komputerowych. Dzięki temu nie stracisz cennych plików nawet, gdyby doszło do awarii Twojego komputera. Przesył informacji szyfrowany jest certyfikatem SSL. Tworzone są automatyczne kopie zapasowe, a skrzynka chroniona jest hasłem.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting