UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

ZNAJDŹ IDEALNĄ DOMENĘ DLA SIEBIE!

9,90/rok*
19,90/rok*
19,90/rok*

Nowe domeny, nowe możliwości!

Nadeszła nowa era domen internetowych. Rezerwuj swoją nową domenę już teraz za darmo i bez zobowiązań!

Aktualności
Wyszukiwarka

Polecamy dla Ciebie:

Zarezerwuj domenę za darmo i bez zobowiązań, zabezpieczając sobie pierwszeństwo do jej rejestracji w naszej bazie. Będziemy Cię informować na bieżąco o dalszych krokach.

 • .emaildostępna
 • .webdostępna
 • .onlinedostępna
 • .shopdostępna
 • .blogdostępna

 

 • .websitedostępna
 • .restaurantdostępna
 • .appdostępna
 • .artdostępna
 • .autodostępna

Zaawansowane wyszukiwanie nowych domen

Znajdź najlepsze rozszerzenie i sprawdź jego dostępność dla swojej nazwy!

Sprawdź domenę!

np. "moja-firma" lub "nasz-sklep"
Twoje wybrane rozszerzenia:
Wybierz rozszerzenia z listy wyników wyszukiwania.
RozszerzenieStatusZaznacz

Nowa domena w 1&1? Same korzyści!

 • Ochrona
 • Prostota
 • Widoczność
 • Unikalność

Ściągawka z nowych domen

Wstępna rezerwacja

Rezerwujesz domenę za darmo i bez zobowiązań. Przydzielamy Ci ekskluzywne miejsce w naszej bazie danych. Będziemy informować Cię o dalszych krokach.

Zamówienie

Jeśli ceny i warunki rejestracji domeny zostały ustalone, możesz zdecydować się na jej zakup. W przypadku rezygnacji z zakupu, zostanie ona udostępniona kolejnej osobie na liście chętnych lub przekazana do otwartej rejestracji.

Rejestracja

Domeny, które nie zostały wykupione przez osoby posiadające rezerwacje przechodzą do puli domen dostępnych w otwartej rejestracji dla każdego.

Centrum Pomocy (FAQ)

Często zadawane pytania na temat nTLD

 • Czym są nowe domeny TLD?

  Skrót TLD oznacza domenę najwyższego poziomu (ang. Top-Level-Domain). Jest to oficjalna nazwa na rozszerzenie domeny, czyli ciąg znaków po kropce. Najpopularniejsze obecnie rozszerzenia TLD (czyli domeny najwyższego poziomu) to .com, .net oraz .org. a także domeny krajowe, np. .pl, .fr czy .it. Nowe rozszerzenia domen najwyższego poziomu często określane są w skrócie nTLD (litera "n" oznacza "nowe"). Na listopad 2013 planowane jest udostępnienie do rejestracji pierwszych nowych domen najwyższego poziomu o bardzo opisowych rozszerzeniach. Dzięki temu klienci zyskają nowe możliwości przy tworzeniu własnej domeny.

 • Jakie korzyści dają nowe domeny TLD?

  Dziś coraz trudniej o dobrą domenę, która nie byłaby już zajęta. Na szczęście wkrótce na rynek wejdą nowe domeny najwyższego poziomu, które odmienią ten stan rzeczy. O wiele łatwiej będzie znaleźć chwytliwą domenę, pasującą do Twojej strony internetowej, marki, branży, lokalizacji czy tematyki, którą się zajmujesz. Przy wyszukiwaniu domeny będziesz mógł skorzystać z nieporównywalnie większej kolekcji rozszerzeń i wybrać takie, które nie tylko idealnie komponuje się z Twoją firmą, ale również pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć zaufanie klientów.

 • Jakie rozszerzenia mają nowe domeny TLD?

  W procesie aplikacji złożono około 1400 podań o nowe domeny najwyższego poziomu Wiele podań dotyczyło rozszerzeń zawierających nazwy znanych światowych marek. Dlatego należy się spodziewać, że w najbliższych latach korporacje i firmy będą powszechnie wykorzystywać adresy zawierające ich nazwę własną, np. .bmw, .google, czy .zara. Oprócz domen związanych z markami, wiele podań dotyczyło domen generycznych, czyli np. nazw różnych branż. Pełny przegląd nowych rozszerzeń możesz sprawdzić na naszej liście domen generycznych.

 • Które nowe domeny najwyższego poziomu znajdą się w ofercie 1&1?

  To zależy również od Ciebie. Na obecnym etapie wstępnej rezerwacji oferujemy wszystkie domeny, które nie zawierają słów będących zastrzeżonymi znakami towarowymi. Bazując na liczbie złożonych rezerwacji zdecydujemy, które nowe domeny najwyższego poziomu wprowadzimy do naszej stałej oferty. Wpływ na to bedą również miały ostateczne ceny i warunki rejestracji nowych domen, które nie są jeszcze znane, więc nie możemy jeszcze jednoznacznie ich zaakceptować. Niemniej jednak, planujemy wprowadzić do naszej oferty setki nowych domen najwyższego poziomu, aby każdy klient 1&1 mógł znaleźć idealny adres internetowy dla siebie.

 • Kiedy będą dostępne nowe domeny TLD?

  Termin udostępienia nowych domen najwyższego poziomu do rejestracji zależy od wewnętrznych procedur ICANN związanych z procesem przyznania domeny danemu rejestratorowi.

 • Dlaczego warto wstępnie rezerwować domeny?

  Podczas wstępnej rezerwacji nowych domen panuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Oznacza to, że osoba, która jako pierwsza zarezerwowała daną domenę zyskuje prawo do jej rejestracji, jak tylko znane będą warunki rejestracji domeny. Po wykonaniu rezerwację domeny w 1&1, jesteś na bieżąco informowany o wszystkich ważnych terminach, abyś żadnego z nich nie przegapił. Jeśli na domenę jest kilku chętnych, możesz stanąć w kolejce na liście oczekujących. Wprowadziliśmy to rozwiązanie, aby każdy zainteresowany miał szansę zarejestrować swoją wymarzoną domenę, gdy tylko zostanie udostępniona.

 • Czy wstępna rezerwacja nowych domen TLD jest płatna?

  Nie, wstępna rezerwacja nowych domen TLD jest całkowicie darmowa. Polega na uzyskaniu pierwszeństwa do rejestracji domeny, gdy tylko zostanie wprowadzona do naszej oferty. Po wsatęnym zarezerwowaniu domeny na bieżąco otrzymujesz od nas wszelke wymagane informacje i zostaniesz powiadomiony, gdy tylko będziesz mógł dokonać pełnej rejestracji domeny.

 • Czy mogę mieć pewność, że otrzymam wstępnie zarezerwowane przez siebie domeny?

  Niestety, nie możemy zagwarantować, że domenę, którą wstępnie zarezerwowałeś, będziesz mógł później także w pełni zarejestrować. Oczywiście, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało. W 1&1 posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w rejestrowaniu domen dla milionów klientów i braliśmy udział przy wprowadzaniu na rynek wielu domen TLD. Dzięki doświadczeniu i doskonałym relacjom z domenowymi registrarami jesteśmy przekonani, że gdy tylko nastąpi faza rejestracji domen, zdołamy zamienić większość dokonanych u nas wstępnych rezerwacji w pełnoprawne rejestracje domen dla naszych klientów.

 • Ile będzie kosztować rejestracja nowych domen TLD?

  Dokładne ceny nowych domen najwyższego poziomu nie są jeszcze znane. Kiedy otrzymamy szczegółowe informacje od instytucji wydającej nowe domeny TLD, niezwłocznie Cię o nich poinformujemy.

 • Czy wstępna rezerwacja domeny zobowiązuje mnie do jej zakupu?

  Nie. Wstępnie rezerwując domenę nie jesteś zobowiązany do jej zakupu. Rezerwacja jest całkowicie darmowa i bez żadnych zobowiązań. Kiedy uzyskamy informacje na temat cen i warunków pełnej rejestracji domeny, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o potwierdzenie zainteresowania domeną. Jeśli wyrazisz chęć zakupu domeny, będziesz mógł ją zarejest rować i zostać jej abonentem.

 • Czym jest ICANN i jaką rolę odgrywa w procesie rejestracji nowych domen?

  ICANN (z ang. Internetowa Korporacja ds. Nadawania Nazw i Numerów) jest instytucją typu non-profit z siedzibą w Kalifornii, uznawaną przez większość instytucji państwowych. Jest ona odpowiedzialna za organizację i sprawowanie nadzoru nad techniczną stroną Internetu. Jednym z jej zadań jest również zarządzanie wdrażaniem nowych rozszerzeń domen internetowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat ICANN i tego, czym się zajmuje, odwiedź stronę internetową www.icann.org.