UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Hosting stron o globalnym zasięgu

Niezawodny hosting stron w 1&1

  • Do wyboru system Linux lub Windows
  • Hosting w równoległych centrach danych
  • Dostęp do plików z poziomu smartfona
już od4,90/mies.* Dalej

Hosting stron w 1&1 – gwarancją sukcesu w Internecie

Analiza ruchu na stronie

Dołącz do wirtualnego świata dzięki hostingowi w 1&1

Internet jest dzisiaj wszechobecny w naszym życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym. W przeciągu zaledwie kilkunastu lat stał się jednym z podstawowych sposobów komunikowania się, zdobywania informacji oraz miejscem prowadzenia handlu. Z Internetu korzystają miliardy ludzi. Jest to medium, które nieustannie się rozwija. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie Internet jest największym polem rywalizacji między firmami. Poprzez stworzenie własnej strony internetowej, każda osoba prywatna, organizacja czy firma może dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Własna witryna daje możliwość publikowania dowolnych treści lub promocji towarów i usług. Dzięki hostingowi w 1&1 projekty internetowe moga być realizowane łatwiej i taniej. Oferujemy cztery różne pakiety hostingowe zarówno na platformie Windows jak i Linux. Każdy pakiet oferuje bogatą funkcjonalność w przystępnej cenie. Hosting stron 1&1 gwarantuje udany start w sieci. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz innowacyjnym rozwiązaniom możesz z powodzeniem rozbudowywać swoją witrynę.
Hosting stron linux lub windows

Wybierz odpowiedni system operacyjny

Wielofunkcyjną stronę www można budować zarówno na platformie Linux jak i Windows. Linux jest uznawany za najlepszy system do hostingu stron internetowych. Z racji sprawdzonej skuteczności, stabilności i wydajności, system Linux to najczęściej wybierana platforma do obsługi serwerów poczty e-mail oraz stron WWW. Wybór hostingu Windows sprawdzi się przy wykorzystywaniu rozwiązań typowych dla rodziny Windows, takich jak środowisko ASP®. System ten daje większe możliwości integracji wszystkich wykorzystywanych przez Ciebie aplikacji firmy Windows przy procesie tworzenia strony WWW.

Ekologiczny hosting

Zrównoważony i bezpieczny hosting stron w 1&1

Hosting stron 1&1 oferuje szereg zabezpieczeń oraz sprzyja ochronie środowiska. Aby zagwarantować stałą dostępność Twoich stron www, wszystkie pliki przechowywane są na serwerach w dwóch niezależnych centrach danych należących do 1&1. W razie awarii odpowiedni moduł w lokalizacji zapasowej sprawi, że Twoja strona www będzie działać bez przerwy. Nawet podczas aktualizacji Twoja witryna będzie w pełni dostępna dla odwiedzających. 1&1 przyczynia się do ochrony środowiska, korzystając z odnawialnych źródeł energii. Ty też możesz mieć w tym udział hostując swoją stronę w 1&1.
Hosting stron w 1&1

Bądź jeszcze bardziej dostępny dzięki 1&1

Rozwój technologii komunikacyjnych sprawił, że użytkownicy urządzeń mobilnych mają również dostęp do Internetu. W 1&1 dotrzymujemy kroku trendom, oferując naszym klientom bezpłatne aplikacje mobilne do zarządzania opłacanymi usługami. Aplikacja 1&1 Dysk Online zapewnia swobodny dostęp do plików z poziomu smartfona. Dane można przeglądać i zapisywać na swojej przestrzeni dyskowej za pomocą urządzeń przenośnych z systemem iOS lub Android.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite