UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Tani hosting bez reklam w 1&1

Hosting bez reklam w 1&1

  • Transfer miesięczny bez limitu
  • Bazdy danych MySQL w pakiecie
  • Analiza ruchu na stronie
już od4,90/mies.* Dalej

Doskonały hosting bez reklam w 1&1

Wysokiej jakości hosting bez reklam

Nielimitowane parametry – jeszcze więcej możliwości rozbudowy Twojej witryny

Serwery www posiadają wszystko, czego potrzebujesz, aby realizować zaawansowane projekty internetowe. To idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Dzięki nielimitowanym parametrom możesz swobodnie rozwijać swój biznes, nie myśląc o technicznych aspektach. Oferujemy Ci pełną obsługę języków i środowisk programistycznych, oraz do 3 domen gratis z bezpłatnym odnowieniem. Dajemy do Twojej dyspozycji superszybkie i wydajne serwery w nowoczesnych centrach danych. W razie jakichkolwiek pytań nasza pomoc techniczna jest do Twojej dyspozycji. Nasz hosting bez reklam zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Bezpieczny hosting bez reklam

Wydajne przetwarzanie danych

Bazy danych MySQL to idealny wybór dla często aktualizowanych stron internetowych o dużych zasobach danych. Każda z baz ma pojemność 1 GB. Są one specjalnie przystosowane do potrzeb aplikacji internetowych i dają się łatwo obsługiwać poprzez skrypt PHP. Szczególna zaleta bazy danych MySQL polega na tym, że oferuje ona między innymi funkcje arytmetyczne, logiczne, matematyczne oraz funkcje daty, ciągów znaków i kontroli strumienia danych. Przy zapytaniach SQL funkcje te służą do zmiany lub przetwarzania rekordów już na poziomie bazy danych. Pozwala to na przekształcenie danych w odpowiedni format.

Hosting bez reklam

Jeszcze więcej osób odwiedzających Twoją stronę internetową

Dzięki Google Sitemaps Twoja witryna będzie łatwa do odnalezienia w wyszukiwarce Google. Narzędzie to umożliwia Google pełne przeszukiwanie wszystkich Twoich podstron internetowych w celu ich indeksacji. Google Sitemaps możesz stosować bezpłatnie i bez dodatkowej rejestracji. Nie musisz troszczyć się o aktualizację w wyszukiwarce – pliki sitemap są automatycznie generowane i przesyłane do Google.
Analiza ruchu na stronie

Zwiększaj skuteczność swoich kampanii reklamowych dzięki 1&1 SiteAnalitics

Wybierając nasz hosting bez reklam dostajesz proste w obsłudze narzędzie, które zapewni sukces Twojej stronie. 1&1 SiteAnalitics mierzy skuteczność witryny i za pomocą czytelnych wykresów pokazuje Ci, w jaki sposób można ją ulepszyć. Stronę startową aplikacji możesz dostosować do własnych preferencji tak, aby wyświetlała wybrane przez Ciebie statystyki. Dzięki naszej aplikacji sprawdzisz, ile osób odwiedza Twoją stronę. Masz również możliwość sprawdzenia, które wyszukiwarki internetowe odsyłają najwięcej użytkowników do Twojej witryny. 1&1 SiteAnalitics pozwala również na sprawdzenie, jakie frazy są najczęściej wpisywane przez osoby odwiedzające Twoją stronę. Użyj ich jako słów kluczowych, aby poprawić skuteczność reklamy. Sprawdź, które strony internetowe odsyłają najczęściej do Twojej witryny. Dowiedz się, gdzie warto umieścić link do Twojej strony. Na podstawie raportów i statystyk oceń dotychczasową skuteczność Twoich działań marketingowych i wprowadź odpowiednie poprawki.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite