UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Hosting w 1&1

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ
DLA TWOICH PROJEKTÓW

Instalacja w kilka kliknięć

Szeroki wybór aplikacji open source wraz z przydatnymi rozszerzeniami

  • Popularne
  • Dzięki aplikacji WordPress błyskawicznie założysz profesjonalnego bloga, efektowną stronę internetową, a nawet portal społecznościowy. Dzięki licznym opcjom konfiguracji, dodatkowym wtyczkom oraz prostej obsługi stał się jednym z najpopularniejszych systemów CMS na świecie. WordPress bazuje na PHP i MySQL i jest stale rozwijany, dzięki czemu spełnia najwyższe internetowe standardy, również pod kątem estetyki.

  • Joomla! to potężny system zarządzania treścią (CMS), chętnie wykorzystywany zarówno do rozwijania prostych stron, jak i zaawansowanych serwisów internetowych. Jest łatwy w instalacji i obsłudze, a przy tym zapewnia całkowitą niezawodność. Dzięki prostocie nawet początkujący użytkownicy szybko zorientują się, jak tworzyć lub zmieniać treść, dodawać zdjęcia i zarządzać każdym aspektem strony.

  • System zarządzenia treścią Drupal jest tak elastyczny, że umożliwia sprawne zarządzanie niemal każdym rodzajem projektu internetowego. Chcesz założyć bloga? Stronę dla firmy? Sklep internetowy? A może serwis w sieci Intranet? Z aplikacją Drupal i jej licznymi funkcjami łatwo osiągniesz każdy cel.

  • Jeśli chcesz otworzyć internetowe forum społecznościowe, phpBB będzie najlepszym rozwiązaniem. System bazuje na PHP i MySQL, ale z powodzeniem obsługuje również inne typy baz danych. Kompaktowy interfejs administracyjny sprawia, że zarządzanie forum jest komfortowe, czym ułatwia pracę każdego webmastera.

  • Aplikacja MediaWiki została oryginalnie napisana w celu stworzenia serwisu Wikipedia. Dzisiaj każdy może ją wykorzystywać jako narzędzie do prowadzenia własnego internetowego serwisu typu "Wiki", czyli edytowalnego repozytorium wiedzy na dany temat. MediaWiki została stworzona w PHP i jest kompatybilna z bazami danych MySQL oraz PostgreSQL.

  • Mantis Bug Tracker to popularny darmowy system zgłaszania i śledzenia błędów. Stworzony w języku PHP, Mantis Bug Tracker wymaga do pracy serwera WWW i bazy danych MySQL, MS SQL lub PostgreSQL. Wśród wielu funkcji systemu znajdują się między innymi automatyczne powiadomienia na e-mail oraz przydzielanie praw różnym grupowom użytkowników. Mantis Bug Tracker jest dostępny w 68 językach (również w polskim).

  • Serendipity to stworzona w PHP aplikacja do prowadzenia bloga lub całej strony internetowej, bez konieczności pisania nawet jednej linijki kodu. Serendipity cieszy się dużym uznaniem za swoją elastyczność i rozszerzalność, dzięki czemu oferuje łatwe w osbłudze środowisko z szeroką gamą profesjonalnych funkcji.

  • Moodle to idealna aplikacja do tworzenia witryn edukacyjnych i platform wirtualnego nauczania. Pozwala na tworzenie kursów oraz szkoleń online i udostępnia liczne opcje do ich konfiguracji. Ponadto Moodle umożliwia wykładowcom i nauczycielom ocenę pracy kursantów, dzięki czemu jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania wirtualnym nauczaniem na odległość.

  • Blog
  • b2evolution to zaawansowana aplikacja do prowadzania własnego bloga, serwisu informacyjnego lub strony z aktualnościami. Pozwala na tworzenie galerii zdjęć, zarządzanie grupami użytkowników i administratorów, wyświetlanie wielu wersji językowych dla treści w obrębie jednej instalacji i bez dodatkowych wtyczek.

  • Dzięki Dotclear każdy może stworzyć bloga, nawet jeśli nie miał wcześniej styczności z programowaniem. Wygodny i przejrzysty panel administracyjny posiada wiele funkcji, które sprawiają, że zarządzanie wpisami na blogu jest proste i przyjemne.

  • Czat
  • phpFreeChat to łatwy w instalacji, szybki, konfigurowalny i wielojęzyczny czat. Wykorzystuje AJAX do płynnego odświeżania ekranu (bez drgań). Aplikacja umożliwia zakładanie czatów grupowych, wysyłanie wiadomości prywatnych, moderację czatu oraz konfigurowanie własnych komend. W phpFreeChat znajdziesz wszystko, czego możesz oczekiwać od oprogramowania do stworzenia idealnego czatu.

  • Aplikacje na stronę WWW
  • phpMyFAQ to wielojęzyczny aplikacja do tworzenia stron z odpowiedziami na często zadawane pytania (FAQ), działająca w oparciu o bazę danych. phpMyFAQ oferuje również wielojęzyczny system zarządzania treścią (CMS) z edytorem WYSIWYG oraz Menedżerem Zdjęć, elastyczną obsługę wielu użytkownikow z zezwoleniami dostępu do kategorii i rekordów z funkcją przeglądania typu wiki, system aktualności, śledzenie użytkowników, moduły językowe, udoskonalone automatyczne negocjacje treści, szablony, zaawansowaną obsługę XML, obsługę PDF, system kopii zapasowych, dynamiczną mapę strony, powiązane artykuły, tagowanie, kanały RSS feed, wbudowane systemy ochrony przed spamem i obsługę LDAP.

  • BBClone to licznik odwiedzin napisany w PHP. Nie jest to jednak "zwykły" licznik. BBClone dostarcza wiele szczegółowych informacji o Twoich użytkownikach. Wyświetla adres IP, przeglądarkę i dane podane przez użytkowników, którzy ostatnio odwiedzili Twoją stronę. Jest to szczególnie przydatne dla administratorów stron o małym bądź średnim natężeniu ruchu, którzy chcą zobaczyć, kto wchodził na ich strony, skąd przybył, jakiej przeglądarki użył itp.

  • Form Tools to aplikacja PHP / MySQL, który daje każdemu istniejącemu formularzowi internetowemu backendową bazę danych i przyjazny dla użytkownika interfejs, umożliwiający zarządzanie danymi wysyłanymi za pomocą formularza oraz całą gamę narzędzi do zarządzania i obsługi Twoich danych formularzy. Niezależnie od tego, czy tworzysz swoje formularze ręcznie czy za pomocą skryptu oraz niezależnie od tego, czy Twój formularz jest w formacie HTML, Flash, Silverlight, czy jakimkolwkiek innym, Form Tools to właściwe rozwiązanie!

  • YOURLS to niewielki zbiór skryptów PHP, które umożliwią Ci oferowanie usługi skracania URL (à la TinyURL). Możesz zdecydować, czy ma ona być prywatna czy publiczna, możesz wybrać URL z indywidualnymi słowami kluczowymi, ma swoje własne API.

  • Sklepy e-commerce
  • Z Magento stworzysz sklep internetowy, który nie tylko zachwyci Cię swoją funkcjonalnością, ale również urzeknie Twoich klientów pod względem wizualnym. Aplikacja jest oparta na PHP i wykorzystuje bazy MySQL do przechowywania danych. Możesz prowadzić kilka różnych sklepów na różnych domenach. Dzięki szerokiej gamie funkcji, aplikacja Magento pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać potencjał sklepu internetowego.

  • osCommerce jest aplikacją do prowadzenia własnego sklepu internetowego. Szeroka gama funkcji sprawia, że tworzenie sklepu i jego konfiguracja jest bardzo prosta. Aplikacja osCommerce oferuje dużą swobodę projektowania wyglądu i funkcjonalności sklepu, dzięki czemu można nadać mu unikalny charakter.

  • Aplikacja Zen Cart została zaprojektowana przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Dlatego zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do założenia sklepu internetowego. Aplikacja jest stale rozwijana z uwzględnieniem sugestii użytkowników.

  • OpenCart to aplikacja do prowadzenia sklepu internetowego, idealna dla tych, którzy stawiają na stabilność, prostotę obsługi i bogactwo funkcji. Na szczególne uznanie zasługuje wysoki standard optymalizacji sklepów pod wyszukiwarki internetowe oraz wygodny interfejs administracyjny.

  • PrestaShop oferuje innowacyjne podejście do zarządzania sklepem internetowym, zdobywając popularność dzięki prostej obsłudze katalogu produktów i zamówień. Wspierana przez nowoczesną technologię, aplikacja PrestaShop oferuje stabilność, elastyczność i bogactwo funkcji z zakresu e-commerce."

  • Zarządzanie treścią (CMS)
  • Dzięki aplikacji WordPress błyskawicznie założysz profesjonalnego bloga, efektowną stronę internetową, a nawet portal społecznościowy. Dzięki licznym opcjom konfiguracji, dodatkowym wtyczkom oraz prostej obsługi stał się jednym z najpopularniejszych systemów CMS na świecie. WordPress bazuje na PHP i MySQL i jest stale rozwijany, dzięki czemu spełnia najwyższe internetowe standardy, również pod kątem estetyki.

  • TYPO3 jest popularnym systemem zarządzania treścią, wykorzystywanym do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Został napisany w PHP i obsługuje bazy danych MySQL, MariaDB oraz Oracle. TYPO3 jest w pełni skalowalny, a dzięki integracji dodatkowych modułów pozwala na tworzenie zróżnicowanych projektów bez pisania własnego kodu.

  • Dzięki swojej uniwersalności, XOOPS jest idealnym systemem zarządzania treścią małych i dużych stron firmowych, serwisów WWW z rosnącą społecznością użytkowników, blogów i wielu innych projektów. Działa w oparciu o PHP i bazę danych MySQL.

  • Stworzenie i prowadzenie stroną internetową to dwa odrębne przedsięwzięcia. Podczas, gdy większość systemów zarządzania treścią skupia się tylko na jednym z nich, z Concrete5 skutecznie podejmiesz się obu. Po wejściu na wybraną podstronę Twojego serwisu, pojawi się menu narzędzi do jej edycji. Użyj ich, by dopasować stronę do swojego gustu!

  • MODX urzeka skalowalnością i elastycznością. Myślą przewodnią tej aplikacji jest prostota obsługi, dlatego MODX idealnie nadaje się do rozwijania małych i średnich stron internetowych. Dodatkowo jest doskonale zoptymalizowana pod kątem SEO, dlatego strony oparte na MODX są dobrze widoczne w wyszukiwarkach.

  • Elastyczny system zarządzania treścią Nucleus świetnie sprawdza się w tworzeniu każdego rodzaju stron internetowych. Dzieki bogatej kolekcji skryptów PHP, możesz zaprojektować swoją stronę na wiele sposobów.

  • Contrexx ® to unikalny system CMS oparty na modułach, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla stron bogatych w różnorodne funkcje i aplikacje. Contrexx ® posiada zintegrowane następujące moduły: newsletter, galeria zdjęć, forum, księga gości, kalendarz, ankiety, kanał rss i katalog podcastów.

  • phpWebSite to kompletny system zarządzania treścią (CMS). Aplikacja wspomaga tworzenie dynamicznych stron internetowych, a dzięki panelowi administracyjnemu dostępnemu przez przeglądarkę, zarządzanie witryną jest komfortowe. W phpWebSite szybko i łatwo stworzysz stronę dopasowaną do swoich potrzeb.

  • Księga gości
  • Advanced Guestbook to aplikacja do tworzenia i zarządzania księgą gości. Oferuje zestaw praktycznych funkcji, takich jak podgląd, szablony, powiadomienia e-mail, wgrywanie zdjęć czy emotikony. Jako administrator możesz dodatkowo edytować i usuwać wpisy.

  • Galeria
  • Coppermine jest aplikacją do zarządzania galerią zdjęć. Użytkownicy mają możliwość dodawania zdjęć przez przeglądarkę (automatycznie generowane są ich miniaturki), oceny zdjęć, dodawania komentarzy i wysyłania kartek pocztowych. Administrator zarządza galeriami i może masowo dodawać do nich zdjęcia po uprzednim transferze na hosting przez FTP. Aplikacja obsługuje wiele języków (w tym polski) i posiada system skórek.

  • Idealna aplikacja dla artystów. Oprócz tworzenia galerii zdjęć, ZenPhoto umożliwia zarządzanie albumami w formatach audio i video. Dzięki temu ZenPhoto oferuje pełny zakres funkcji do tworzenia profesjonalnego portfolio, w którym przedstawisz swoje prace graficzne, materiały filmowe czy kompozycje muzyczne. ZenPhoto cieszy się szczególnym uznaniem wśród grafików, projektantów, fotografów, muzyków i filmowców.

  • Dzięki aplikacji Gallery zarządzanie albumami zdjęć na stronie internetowej jest łatwe i przyjemne. Wygodny interfejs sprawia, że tworzenie galerii i dodawanie zdjęć jest bezproblemowe nawet dla początkujących webmasterów. Gallery oferuje wsparcie dla funkcji społecznościowych - jedno konta umożliwia dodawanie zdjęć i zarządzanie nimi przez Twoich znajomych.

  • Portale społecznościowe
  • to uhonorowana nagrodami aplikacja do tworzenia sieci społecznościowych, zapewniający solidną fundament do rozwijania każdego rodzaju społeczności - począwszy od sieci studenckiej obejmującej cały kampus uniwersytetu po wewnętrzną sieć intranet umożliwiającą współpracę w Twojej organizjacji. Elgg to doskonała aplikacja do budowania marki dla Twojej firmy i utrzymywania relacji z klientami.

  • Fora internetowe
  • Dzięki aplikacji Vanilla Forum stworzysz internetowe forum społecznościowe, a dzięki elastycznym funkcjom łatwo dostosujesz je do potrzeb użytkowników. Vanilla Forum oferuje najwyższej jakości narzędzia do prowadzenia forum, dlatego zapewnia idealne warunki do rozwijania wirtualnej społeczności.

  • Za sprawą szerokiej gamy funkcji, aplikacja smf umożliwa założenie internetowego forum bez znajomości programowania. Wsparcie dla wielu języków (także spolszczenie), tryb konserwacji, cenzura słów, funkcje drukowania, banowanie użytkowników to tylko niektóre z możliwości, które oferuje smf.

  • PhpList jest aplikacją wspierającą działania z obszaru marketingu e-mail. Pozwala na wysyłkę newslettera, zarządzanie listą adresów i oferuje wiele funkcji zarządzania komunikacją e-mail z Twoimi klientami.

  • Serwisy Wiki
  • TikiWiki umożliwia administratorom i użytkownikom tworzenie, wyświetlanie i obsługę wszelkiego rodzaju treści dostępnych online, w tym tekstu, danych binarnych, zdjęć, linków i nie tylko. TikiWiki umożliwia również administratorom i użytkownikom komunikację ze sobą (i ze światem zewnętrznym) za pomocą licznych mediów, w tym wiadomości wewnętrznych, telefonii głosowej, wymiany danych i wielu innych. Ponadto w TikiWiki każdy użytkownik może wybierać spośród kilku predefiniowanych stylów/motywów/skórek.

  • Zarządzanie projektami
  • osTicket to system do obsługi zgłoszeń awarii, błędów i problemów. Udostępnia intuicyjny interfejs dodawania nowych zgłoszeń, który przystosowany jest do pracy na różnych urządzeniach. Jako administrator, możesz odpowiadać na zgłoszenia i dowolnie nimi zarządzać z centralnego konta administracyjnego.

  • Inne
  • Dzięki aplikacji LimeSurvey możesz tworzyć internetowe ankiety na każdy temat. LimeSurvey umożliwa tworzenie nielimitowanej liczby ankiet i pozwala na gromadzenie danych róznego typu. Dzieki LimeSurveys z powodzeniem przeprowadzisz badania marketingowe, ankiety jakościowe, testy psychologiczne i wiele innych przedsięwzięć o podobnych charakterze.

Aplikacje podane na tacy

Bogaty i uporządkowany zbiór aplikacji open-source z użytecznymi rozszerzeniami.

Narzędzia

1&1 Centrum Aplikacji

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie zestaw najbardziej popularnych aplikacji, rozszerzeń (wtyczek) oraz motywów graficznych.

Kolekcja jest stale rozwijana. Przejdź do Centrum Aplikacji 1&1 i wybierz optymalną aplikację oraz rozszerzenia dla swojego projektu.


Zdaj się na nas lub działaj po swojemu

Podczas instalacji wybierz najlepszy dla siebie tryb działania aplikacji. To Ty decydujesz, jak wolisz pracować!

Wariant A

Safe Mode

Jednym ruchem instalujesz najnowszą wersję aplikacji na swoim koncie hostingowym wraz z zestawem najważniejszych wtyczek, rozszerzeń i motywów graficznych. Aktualizacje oprogramowania i łatki bezpieczeństwa instalowane są automatycznie. W każdej chwili możesz przejść na tryb "free".

Wariant B

Free Mode

W trybie „free” nie tylko instalujesz aplikację jednym kliknięciem, ale dodatkowo zyskujesz pełną kontrolę nad jej konfiguracją. Możesz instalować wtyczki oraz motywy graficzne dostępne w Internecie, a nawet zaprogramować własne rozszerzenia.

Łatwo przetestuj i porównaj różne aplikacje

Podczas instalacji wybierz wersję próbną, aby łatwo porównać aplikacje i ocenić, która z nich będzie najlepsza dla Twojego serwisu lub projektu internetowego. Po 30 dniach nieużywane aplikacje zostają automatycznie usunięte, dzięki czemu nie zaśmiecają powierzchni Twojego konta hostingowego. Jeśli testowana aplikacja spełnia Twoje wymagania, w każdej chwili możesz wyłączyć wersję próbną i kontynuować pracę.


Wsparcie eksperta od aplikacji

Odpowiadamy na Twoje pytania dotyczące popularnych aplikacji.

Eksperci od Aplikacji

Dobra rada w cenie

Masz pytania związane z aplikacjami WordPress, Joomla!, Drupal, Typo3 lub Magento? Nasi eksperci chętnie udzielą Ci porady. Odpowiadamy na Twoje pytania drogą mailową lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.30

Dowiedz się więcej

W 1&1 oferujemy pomoc ekspertów od zagadnień związanych z: