UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

TWOJA POCZTA E-MAIL Z OSOBISTYM ADRESEM WWW

 • Profesjonalna komunikacja e-mail biznesowo i prywatnie
 • Bezpieczne wysyłanie e-maili, zarządzanie listą kontaktów, terminami w kalendarzu i dokumentami
  z każdego miejsca i w każdej chwili
 • Obsługa przez WWW, smartfona lub tablet PC
 • Własna domena .pl w pakiecie
special offer

1&1 Poczta

Własne i bezpieczne konto e-mail
 3,90/mies.*
dalej
 • 5 kont e-mail
 • 2 GB pojemności na każdym koncie
Szczegóły

1&1 MailXchange

Profesjonalna komunikacja e-mail
od19,90/mies.*
dalej
 • Konto e-mail dla każdego użytkownika
 • 50 GB pojemności na każdym koncie
 • Kalendarz, kontakty, zadania
 • Automatyczna synchronizacja telefonu ze skrzynką e-mail, kalendarzem i kontaktami
 • Domena .pl gratis
 • Integracja z sieciami społecznościowymi
Szczegóły

Własna poczta e-mail kluczem do profesjonalnej komunikacji w sieci

Poczta e-mail na wyższym poziomie

Być może posiadasz już konto e-mail. Poczta elektroniczna uprościła Ci życie, zajmując miejsce papierowych listów. Używasz jej zarówno w pracy, jak i w domu. Korespondujesz ze znajomymi, inicjujesz spotkania, zlecasz zadania. Zastanów się przy tym, czy zwykła poczta e-mail u jednego z popularnych dostawców na pewno spełnia Twoje wymagania. Czy nie cierpisz od zalewu bezwartościowego spamu? Czy nie przeszkadza Ci, że tysiące osób ma adres podobny do Twojego? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom e-mailowym Twoja komunikacja w sieci może przebiegać lepiej zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym.

Poczta e-mail z unikalnym adresem WWW

Jeśli zależy Ci na wizerunku profesjonalisty, najlepszym rozwiązaniem jest poczta e-mail z własnym adresem internetowym. W ten sposób nadasz jej prawdziwie indywidualny charakter. Unikalny adres WWW razem z domeną .pl sprawi, że łatwiej nawiążesz kontakty i poprawisz komunikację w Internecie. W ofercie 1&1 znajdziesz rozwiązania e-mailowe dostosowane do Twoich wymagań. Każde z nich gwarantuje, że Twoja poczta e-mail jest chroniona przed spamem, a Ty nie musisz tracić czasu na sortowanie maili.

Już w najtańszym pakiecie – 1&1 Poczta - otrzymujesz do dyspozycji 2GB powierzchni dyskowej i 5 kont pocztowych. Natomiast 1&1 Basic zawiera aż 50 GB powierzchni oraz nielimitowany transfer danych. Ponadto dostajesz domenę .pl i 100 skrzynek e-mail. Poczta taka kompleksowo odpowiada na Twoje potrzeby.

Wielofunkcyjna poczta e-mail

Poczta e-mail w 1&1 to coś więcej niż zwykłe konto do wysyłania wiadomości w Internecie. Pakiet 1&1 MailExchange 4.0 dostarczy Ci kompleksowych i profesjonalnych funkcji, które wzniosą komunikację w Twojej firmie na najwyższy poziom. Umożliwia on centralne zarządzanie dowolną ilością skrzynek e-mail. Zapewnia Tobie i Twoim pracownikom bieżący dostęp do najnowszych wersji dokumentów, które możesz dołączać do projektów, spotkań i zadań. Usprawnia pracę dzięki funkcji zintegrowanego kalendarza. Ta unikalna poczta e-mail jest automatycznie synchronizowana ze smartfonem, a ponadto pozwala importować kontakty z Facebooka prosto do Twojej książki adresowej. Atrakcyjność poczty e-mail w 1&1 zwiększają bepłatne dodatki, takie jak aplikacje Click & Build. Dzięki nim możesz np. w prosty sposób stworzyć darmową stronę WWW.

Poczta e-mail w 1&1 pozwoli zyskać trwałą tożsamość w Internecie Tobie lub Twojej firmie. Własny i unikalny adres WWW da Ci podwaliny do dynamicznego rozwoju działalności w sieci i osiągania coraz większych sukcesów.