UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Tania rejestracja domeny .com

Zamów domeny .com w 1&1

  • Domeny .com w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość przekierowywania domen
  • Pomoc techniczna 24/7
Dalej

Domeny .com umożliwiają biznes na międzynarodowy rynek

Domeny com dla firm o globalnym zasięgu

Domeny o globalnych rozszerzeniach w 1&1

Planujesz ekspansję swoich produktów i usług na rynki zagraniczne lub domena .pl, którą chciałeś zarejestrować, jest już zajęta? Zamów nazwę w domenie międzynarodowej. Domeny .com to najlepszy wybór wśród domen międzynarodowych, idealne dla każdego rodzaju usług czy produktów. Domeny .com znajdziesz w atrakcyjnej cenie w 1&1 – nie musisz rejestrować jej używając zagranicznych operatorów. Skorzystaj z naszego doświadczenia i dobrych kontaktów z czołowymi rejestratorami domen. W swojej ofercie mamy bogatą kolekcję rozszerzeń, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w sieci.
Jak zarejestrować domeny .com

Więcej domen, więcej odwiedzających, większy zysk

Nazwa domeny musi być łatwa do zapamiętania i budzić pozytywne skojarzenia z usługą lub produktem, które zamierzasz oferować klientom. Trafny wybór może w znaczący sposób zwiększyć szanse na szybki rozwój Twojego biznesu. Kiedy wymyślisz już najlepszą domenę dla swojej strony, warto chronić ją przed konkurencją, rejestrując nazwę w kilku rozszerzeniach. W ten sposób podniesiesz ruch na Twojej stronie. W dzisiejszych czasach domena to bardzo ważne narzędzie marketingowe stanowiące o sile Twojego biznesu. Im więcej stron o różnych domenach prowadzi do Twojej witryny tym wyżej jest ona klasyfikowana w wynikach wyszukiwania. Zwiększa to liczbę odwiedzin Twojej strony. To potencjalni klienci, którzy być może skorzystają z oferty Twojej firmy.

Tanie domeny com w 1&1

Wykreuj swoją markę w sieci

Wszelkie skomplikowane nazewnictwo może w negatywny sposób wpłynąć na potencjał reklamowy Twojej strony. Przede wszystkim, utrudnia dostęp klientom do Twoich produktów i usług. Staraj się unikać skomplikowanych nazw dla swoich domen, jeśli nie masz ku temu wyraźnych powodów. Domena powinna odwoływać się do nazwy pod jaką reklamujesz swoją działalność. Nie używaj bardzo ogólnych nazw, które niewiele mówią o Twoim biznesie. Domena to podstawa sukcesu w Internecie. Dobrze opracowana pomaga w budowaniu przewagi nad konkurentami. Ogromna liczba zarejestrowanych domen jest przyczyną, dla której wiele firm ma poważne problemy ze znalezieniem dobrego adresu, który byłby wolny. W 1&1 pomożemy Ci znaleźć idealny adres internetowy i dobrze nim zarządzać. Dzięki temu stworzysz silną i rozpoznawalną markę.
Domeny .com najpopularniejszymi domenami na świecie

Pomoc techniczna

Jeżeli masz dodatkowe pytania, możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej. Specjaliści udzielą Ci profesjonalnych porad i chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię kwestie. Nasza fachowa obsługa pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting