UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Twoja darmowa domena .pl

Domena .pl w ofercie 1&1

  • Domena .pl w atrakcyjnej cenie
  • 5 subdomen w pakiecie
  • Zarządzanie DNS w panelu klienta
9,90/rok* Dalej

Domena .pl – sprawdź ofertę 1&1

Domena pl w ofercie 1&1

Nazwa domeny kluczem do Twojego sukcesu w sieci

Profesjonalna strona internetowa powinna posiadać wyrazisty design, logiczną strukturę, ciekawą zawartość oraz – ostani element, ale równie ważny – odpowiednią nazwę domeny. Domena to nie tylko adres, pod którym można znaleźć Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim jedno z najważniejszych narzędzi marketingowych. Domena to podstawa Twojego sukcesu w sieci. Warto więc poświecić trochę czasu na wybranie odpowiedniej nazwy. To właśnie z tą nazwą klienci będą kojarzyli Twój biznes, dlatego powinna być ona łatwa do zapamiętania i wywierać pozytywne wrażenie. W 1&1 pomagamy Ci wykorzystać potencjał domeny do maksimum. Dajemy przydatne wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniej domeny, która zwiększy liczbę odwiedzin strony. A to szansa na zwiększenie Twoich zysków.
Domena .pl to klucz do sukcesu w Internecie

Rejestracja domen w 1&1

Posiadanie wartościowej domeny jest bardzo ważne dla każdej firmy. Pomaga w pozyskiwaniu nowych klientów i kierowaniu internautów na stronę internetową. Najbardziej popularna w Polsce jest domena .pl. Niestety, większość z nich jest już zajęta. Jeśli Twoja preferowana nazwa domeny jest już wykorzystywana przez kogoś innego, warto ją nieznacznie zmodyfikować lub poszukać synonimów. Możesz także sprawdzić dostępnosć domeny z innym rozszerzeniem, np. .com.pl. Aby mieć pewność, że nikt inny nie będzie używać Twojej nazwy domeny, musisz ją zarejestrować. W każdym kraju istnieje organizacja odpowiedzialna za rejestrację domen. W Polsce jest to NASK, a 1&1 jest jednym z partnerów NASK. Dzięki temu nie tylko ograniczamy do minimum formalności związane z rejestracją domeny .pl, ale również oferujemy ją za darmo! Zarejestruj unikalną domenę w 1&1 już teraz.

Domena pl za darmo w 1&1

Zarządzanie domeną

Panel Klienta 1&1 umożliwia zamawianie dodatkowych domen w każdej chwili, a także łatwe zarządzanie zarejestrowanymi domenami. Możesz także zakładać subdomeny i określić przeznaczenie istniejących domen, np. jako domeny dla strony www, bloga itp. Ponadto z łatwością sprawdzisz i zmienisz ustawienia DNS poszczególnych domen. Proces sprawdzania DNS jest bardzo prosty, a w jego wyniku otrzymasz informacje o rekordzie A, serwerze nazw i serwerze poczty pojedynczych domen. W 1&1 oferujemy także certyfikaty SSL dla Twoich domen. To szczególnie przydatna opcja w sytuaacji, jeśli chcesz przetwarzać na swojej stronie poufne dane użytkowników, np. podczas przeprowadzania transkacji w e-sklepie. W Panelu Klienta przygotowujesz i przeprowadzisz transfer domen. Te domeny, z których aktualnie nie korzystasz, możesz zaparkować u naszego partnera. Za pomocą przycisku „Informacja“ sprawdzisz dane poszczególnych domen (np. kod autoryzacji). Wszystkie te opcje i wiele innych dostępne są w jednym miejscu – Panelu Klienta 1&1. Dzięki temu zarządzanie domenami jest łatwe i wygodne.

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting