Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Gwarantowana wydajność

Gwarantowana wydajność dla projektów wymagających dużych zasobów

  • Gwarantowane 2 GB pamięci RAM
  • Gratis w pakiecie 1&1 Unlimited PLus
  • Idealne warunki dla "powierzchniożernych" projektów

Czym jest w wydajność?

Szybkość działania Twojego serwisu lub aplikacji internetowej zależy od wielu czynników: liczby odwiedzających, liczby odwołań do bazy danych w danym momencie, liczby kont hostingowych innych klientów na tym samym serwerze, a także jak dużo jego zasobów używają. Każdy z tych czynników ma istotny wływ na wydajność Twojego serwisu i może znacznie przyspieszyć lub spowolnić jego działanie.

Szybciej i wydajniej dzięki dedykowanym zasobom oraz georedundancji

Abyś nigdy nie musiał martwić się o dostępność, czas ładowania lub szybkość komunikacji Twojego serwisu internetowego z bazą danych, wprowadziliśmy usługę gwarantowanej wydajności. Otrzymujesz gwarantowane 2 GB pamięci RAM na swoim koncie hostingowym, które w połączeniu z georedundantym hostingiem w dwóch niezależnych centrach danych zapewnią Twoim projektom maksymalną dostępność i moc, której potrzebują. Nawet jeśli w jednym centrum danych wystąpi awaria, automatycznie przełączamy się na drugie, a wszystkie Twoje strony i projekty działają przez cały czas.

Korzystaj za darmo! Gwarantowana wydajność 2 GB RAM dostępna jest w pakiecie 1&1 Unlimited Plus.