Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Bezpieczeństwo

1&1 SiteLock – najprostszy sposób ochrony Twojej strony internetowej

1 & 1 SiteLock
  • Przechytrz hakerów – wykryj luki i zagrożenia, zanim je wykorzystają
  • Uniknij zablokowania strony przez wyszukiwarki
  • Buduj zaufanie klientów i zwiększaj zyski

Kompleksowa ochrona Twojej strony internetowej

1 & 1 SiteLock

Wyobraź sobie, że Twoja witryna zostaje zaatakowana przez hakerów, a w ręce przestępców dostają się poufne dane klientów. Stajesz przed obowiązkiem poinformowania poszkodowanych, że numery ich kart kredytowych, adresy i hasła zostały skradzione. Twój dobry wizerunek zostaje poważnie nadszarpnięty, a strona internetowa wędruje na czarną listę Google. Jednak najgorsze konsekwencje ponoszą Twoi klienci - ich konta bankowe zostają „wyczyszczone” przez hakerów. Przerażająca wizja? 1&1 SiteLock pozwoli Ci uniknąć takich czarnych scenariuszy.

Usługa 1&1 SiteLock zapewnia aktywną ochronę strony internetowej przed złośliwym oprogramowaniem (malware), nieupoważnionym dostępem i innymi zagrożeniami spowodowanymi działaniami hakerów. W zależności od wybraneg pakietu, skanuje nawet do 500 podstron witryny w poszukiwaniu luk i uchybień, które stanowią zagrożenie i mogą narażać stronę na ataki z sieci. Jeśli Twoja witryna pomyślnie przejdzie test, możesz umieścić na niej pieczęć zaufania SiteLock z datą ostatniego skanowania witryny. W ten sposób pokażesz użytkownikom, że ich bezpieczeństwo jest Twoim priorytetem i wzmocnisz wiarygodność firmy. Według najnowszych badań, 70% użytkowników Internetu zwraca uwagę na obecność na stronie certyfikatów potwierdzających jej bezpieczeństwo. Zyskaj skuteczną i potwierdzoną certyfikatem ochronę z 1&1 SiteLock już dziś!

1&1 SiteLock w szczegółach

SiteLock całościowo dba o bezpieczeństwo Twojej strony, oferując następujące funkcje:

  • Skaner aplikacji WWW: SiteLock sprawdza oprogramowanie i aplikacje wykorzystywane na stronie pod kątem luk w zabezpieczeniach. W ten sposób nie musisz na bieżąco sprawdzać nowych wersji oprogramowania w celu aktualizacji i poprawek.
  • Skaner SQL Injection: SiteLock skanuje witrynę pod kątem ataków typu SQL Injection i eliminuje zagrożenie nieuprawnionego dostępu do poufnych informacji w bazie danych.
  • Skaner Cross-site scripting (XSS): Podczas skanowania Twojej strony internetowej, 1&1 SiteLock szuka potencjalnych miejsc, w których hakerzy mogą wstrzyknąć złośliwy kod.
  • Skaner malware: SiteLock wykrywa złośliwe oprogramowanie, takie jak zewnętrzne przekierowania, ukryte linki lub odsyłacze do stron rozpoznanych jako zainfekowane. Pozwala to chronić komputery użytkowników strony przed wirusami i trojanami.
  • Monitoring zmian w plikach: SiteLock sprawdza, jakie zmiany zostały dokonane w plikach na serwerze od czasu ostatniego skanu. W ten sposób szybko zauważysz wszelkie nieuprawnione modyfikacje plików.
  • Monitoring czarnej listy Google: SiteLock na bieżąco skanuje czarne listy wyszukiwarek. Jeśli Twoja strona znajdzie się na takiej liście, natychmiast otrzymasz powiadomienie, co pozwoli Ci szybko zareagować i uniknąć utraty zaufania klientów.
  • Weryfikacja SSL: SiteLock analizuje Twój certyfikat SSL i sprawdza, czy jest on zgodny z wymaganiami przeglądarek internetowych. Dzięki temu masz pewność, że użytkownicy witryny nie otrzymają komunikatów podważających bezpieczeństwo Twojej strony.

1&1 SiteLock – bezkonkurencyjna cena!

W 1&1 koszt usługi SiteLock jest rewelacyjnie niski. Porównaj nasze ceny z oryginalnym cennikiem producenta i przekonaj się sam.

Zróżnicowana oferta do najrozmaitszych celów

Wybierz między pakietami Basic i Premium. Oto najważniejsze różnice:

1&1 SiteLock
Basic
3,90 zł/mies.*
1&1 SiteLock
Premium
19,90 zł/mies.*
Dzienny Skaner Malware
Pieczęć Zaufania
Monitoring Czarnej Listy Google
Weryfikacja SSL
Skaner Aplikacji WWW W każdej chwili, raz na miesiąc
Skaner SQL Injection W każdej chwili, raz na miesiąc
Skaner Cross Site Scripting (XSS) W każdej chwili, raz na miesiąc
Monitoring Zmian w Plikach
Liczba podstron 25 500

* Usługi 1&1 SiteLock Basic oraz 1&1 SiteLock Premium obsługują jedną domenę.