Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Przywracanie plików

Przywracanie plików na kontach hostingowych Linux

Recovery
  • Szybkie odzyskiwanie przypadkowo usuniętych lub nadpisanych plików
  • Łatwy dostęp przez panel klienta
  • Przywracanie danych aż do 6 dni wstecz

Bezpieczeństwo plików jest szczególnie ważne w hostingu. W natłoku prac nad stroną internetową może się zdarzyć, że przypadkowo usuniesz lub nadpiszesz ważny plik. Odzyskanie poprzedniej, poprawnej wersji pliku jest czasochłonne, a często nawet niemożliwe.

Dlatego w pakietach hostingowych w systemie Linux wprowadziliśmy usługę przywracania plików, która umożliwia przywrócenie poprzedniej wersji dowolnego pliku na Twoim koncie hostingowym aż do 6 dni wstecz. Z łatwością odzyskasz nie tylko nadpisane, ale również usunięte pliki. Dzięki temu możesz spokojnie pracować nad projektami, mając pewność, że w razie pomyłki latwo odzyskasz działające wersje swoich plików za pomocą narzędzia w panelu klienta. Po wybraniu plików zostaną one skopiowane do osobnego folderu na Twojej powierzchni dyskowej, skąd bezpiecznie przywrócisz je w wybrane miejsce. Cały proces jest szybki i możesz go wykonać w dowolnej chwili.