Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Domeny zewnętrzne

Korzystaj ze swoich domen zamówionych u innego dostawcy usług za pośrednictwem 1&1

External domain
  • Korzystaj z domeny zamówionej u innego dostawcy usług za pośrednictwem pakietu strony internetowej 1&1
  • Domena pozostaje u Twojego dotychczasowego dostawcy usług
  • Przestrzeń dyskową i funkcje strony internetowej dostarcza 1&1
  • Idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy chcą lub muszą pozostawić swoją domenę u innego dostawcy usług i którzy chcieliby połączyć ją z pakietami strony internetowej 1&1

Na czym polega domena zewnętrzna?

1&1 oferuje liczne rozszerzenia domen – jeśli jednak korzystasz z domeny z rozszerzeniem, którego 1&1 nie ma w swojej ofercie, możesz skonfigurować ją jako domenę zewnętrzną. W ten sposób możesz korzystać ze swojej istniejącej już domeny, ciesząc się zaletami wszystkich pakietów hostingowych 1&1.

Taka konfiguracja jest doskonałym rozwiązaniem również wówczas, gdy nie możesz zrezygnować z domeny u swojego dostawcy usług, ponieważ np. utraciłeś już swoje dane dostępowe lub nie chcesz czekać na transfer domeny.

Jak to działa?

Łączysz swoją istniejącą domenę u aktualnego dostawcy z usługami hostingowymi 1&1. Po wywołaniu domeny masz automatycznie dostęp do powierzchni dyskowej 1&1 i wszystkich funkcji dostępnych w pakiecie hostingowym 1&1.

Twoja domena pozostaje niezmieniona u aktualnego dostawcy usług i nadal otrzymujesz od niego faktury za korzystanie z niej.
Wszystkie operacje związane z zarządzaniem swoją stroną główną, usługami oraz powierzchnią dyskową wykonasz bez problemu w Panelu Klienta 1&1.

Tak możesz skonfigurować domenę zewnętrzną

Zamów po prostu na naszej stronie głównej 1&1 odpowiedni dla Ciebie pakiet hostingowy 1&1 bez zakładania domeny.
Po złożeniu zamówienia możesz w dowolnym momencie i bez problemu skonfigurować swoją istniejącą domenę w Panelu Klienta 1&1.