Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

Hosting

1&1 Click&Build - wiodące aplikacje

Click & Build
Nieważne, jaki masz plan - z linuksowymi pakietami hostingowymi 1&1 łatwo osiągniesz sukces. Otrzymujesz dostęp do szerokiej gamy przydatnych aplikacji, które zainstalujesz w kilka kliknięć, bez skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu szybko stworzysz projekt na miarę swoich potrzeb, np. stronę WWW, bloga, forum, sklep internetowy czy galerię online.

1&1 Click&Build - wiodące aplikacje

Click & Build - Wordpress

Twój własny blog z WordPress

Masz ciekawe hobby lub oryginalne zajęcie? Podziel się nim z całym światem! Dzięki aplikacji WordPress szybko założysz profesjonalnego bloga i będziesz mógł pisać na każdy interesujący Cię temat. Z powodzeniem poprowadzisz również bloga dla swojej firmy. Za pomocą aplikacji 1&1 Click&Build instalacja platformy WordPress na koncie hostingowym jest szybka i bezproblemowa.
Click & Build - CMS

Twoja własna strona z Joomla!, Drupal lub Typo3

Chcesz stworzyć profesjonalną stronę WWW? Aplikacje takie jak Joomla!, Drupal czy Typo3 pozwalają uruchomić zarówno prostą firmową "wizytówkę", jak i zaawansowany serwis internetowy. Różnorodne wtyczki i rozszerzenia zapewniają elastyczność i pozwalają na dopasowanie strony do Twoich potrzeb. Wybierz system zarządzania treścią z zestawu aplikacji 1&1 Click&Build, przeprowadź szybką instalację na koncie hostingowym i ciesz się własną stroną internetową!
Click & Build - Magento

Twój własny sklep internetowy z Magento

Mając sklep internetowy, sprzedajesz 24h na dobę i zarabiasz nawet wtedy, gdy śpisz. Jednak uruchomienie sklepu internetowego jest czasochłonne i wymaga dużej wiedzy technicznej. Te problemy znikają z pomocą Magento - platformy sklepowej dostępnej w kolekcji aplikacji 1&1 Click&Build, która pozwala na sprawne zarządzanie katalogiem produktów i zamówieniami online. Aplikację Magento można dopasować do każdego rodzaju asortymentu, dzięki czemu sprzedawanie w Internecie jest proste jak nigdy dotąd!