UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Zarejestruj darmowe domeny .pl

Darmowe domeny .pl w pakietach hostingowych 1&1

  • Hosting z darmową domeną
  • Odnowienie domeny w cenie pakietu
  • Proste zarządzanie domenami w panelu
Dalej

Darmowe domeny z hostingiem od 1&1 – osiągnij sukces w sieci

Darmowe domeny pl w 1&1

Dlaczego warto posiadać domenę

Zasięg Internetu jest coraz większy. Domena stała się nieodłącznym elementem wizerunku firmy i ważnym narzędziem marketingowym. Aby ułatwić dotarcie klientom do Twojej oferty, warto posiadać atrakcyjną domenę, która skieruje klientów na Twoją stronę internetową. Z tego względu domenę można traktować jako „drogowskaz“, który wskaże potencjalnym klientom drogę do Twojej firmy w Internecie. Kiedy klienci trafiają na Twoją stronę, wpisując domenę w przeglądarkę, możesz zaoferować im swoje usługi lub produkty. Stąd już tylko jeden krok do złożenia zamówienia przez zamieszczony na stronie formularz, a tym samym zysk dla Twojej firmy. W 1&1 do wybranych pakietów hostingowych dołączamy darmowe domeny .pl, które są aktywne tak długo, jak opłacasz swój pakiet. Nie obciążamy Cię dodatkowymi kosztami za odnowienie domeny po roku, co jest częstą praktyką w konkurencyjnych firmach.
Domena pl za darmo

Wybierz nazwę swojej domeny

Każda firma lub osoba prowadząca jakąkolwiek działalność biznesową potrzebuje łatwego do zapamiętania adresu internetowego. Adres WWW powinien być jak najkrótszy, a jego budowa prosta i logiczna. Ułatwi to popularyzację Twojej domeny oraz zmniejszy prawdopodobieństwo popełnienia przez użytkownika błędu w jej pisowni. Twoja domena powinna kojarzyć się z firmą, jej usługami i produktami. Dobrze dobrana nazwa domeny będzie wykorzystywana przez wiele lat i będzie stanowiła swoiste logo firmy, które powinno znaleźć się na wizytówkach, folderach, afiszach itp. Przy wyborze domeny warto zapytać się osób nie związanych z tematyką strony co o niej myślą – szczególnie czy jest łatwa do zapamiętania. Zapytaj o skojarzenia, jakie budzi Twoja domena i posłuchaj jak brzmi wypowiadana przez inne osoby. Zastanów się, czy będziesz w stanie skutecznie przekazać nazwę na spotkaniu lub podczas rozmowy telefonicznej. Darmowe domeny .pl w pakietach hostingowych 1&1 to początek Twojego sukcesu w Internecie.

Darmowa domena .pl

Elastyczny system zarządzania domenami

W Panelu Klienta 1&1 możesz wygodnie zarządzać swoimi domenami. Nawet jeśli zechcesz zarejestrować więcej niż jedną domenę, możesz zarządzać nimi za pomocą jednego konta. Rejestracja nowej domeny jest możliwa w dowolnej chwili! Każdy klient, który zamawia domenę w 1&1 jest dla nas poważnym partnerem biznesowym. Z tego względu dokładamy starań, aby Twoje dane były zawsze bezpieczne. Twój sukces w Internecie jest naszym priorytetem.
Darmowe domeny .pl

Sprawdź dostępność domeny

Uzyskanie informacji o tym, czy Twoja domena jest jeszcze dostępna, a także jej późniejsza rejestracja, zajmują dosłownie kilka sekund. Wystarczy użyć wyszukiwarki nazw domen. 1&1 załatwia za Ciebie wszelkie formalności związane zamówieniem domeny w instytucjach regulujących rejestrację domen. W razie jakichkolwiek pytań, zadzwoń lub napisz e-mail do naszej pomocy technicznej. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Firmowa strona WWW

1&1 MyWebsite

Stwórz swoją firmową stronę internetową. Korzystaj z projektów dla ponad 100 branż. Edytuj witrynę kiedy chcesz!


      1&1 MyWebsite

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting