UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close
Twój własny adres e-mail w 1&1

Twój osobisty adres e-mail w 1&1

  • 5 kont pocztowych, pojemność 2GB każde
  • Ochrona przed spamem
  • Własne biuro online w pakiecie
już od3,90/mies.* Dalej

Twój adres e-mail zawsze dostępny dzięki 1&1 WebDesk

Bezpieczna poczta i adres e mail

Twoja poczta zawsze przy Tobie

Dzięki 1&1 WebDesk możesz czytać, odpisywać, wysyłać i przeglądać e-maile o każdej porze, gdziekolwiek się znajdujesz. Oprócz tego zarządzasz również terminarzem, kontaktami i danymi z jednego miejsca. Ze wszystkich funkcji korzystasz za pośrednictwem Internetu. Otrzymujesz wygodny i nowoczesny interfejs, dzięki któremu zablokujesz wiadomości o niepożądanej treści i umieścisz wybrane adresy e-mail na czarnej liście. Na stronie www.webmail.1and1.pl masz łatwy dostęp do skrzynek pocztowych, informacji osobistych, takich jak kalendarz, zadania i kontakty – z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym momencie. Z powyższych funkcji możesz korzystać na każdym komputerze z podłączeniem do Internetu. Dzięki naszym rozwiązaniom odczujesz komfort zarządzania pocztą poprzez Twoje konto e-mail.
Adres email we własnej domenie

Bezpieczeństwo Twojej skrzynki e-mail

Osobisty pakiet e-mail w 1&1 gwarantuje nie tylko wygodną obsługę konta pocztowego przez przeglądarkę internetową, ale również 1&1 Antyspam, czyli ochronę przed nieproszoną korespondencją oraz 1&1 Antyphishing, czyli ochronę przed wyłudzaniem danych (phishing). Ponadto 1&1 posiada również własne centra danych, co stanowi gwarancję całkowitego bezpieczeństwa Twoich plików. Co w sytuacji, gdy masz kilka kont pocztowych? Z 1&1 to żaden problem! Konto e-mail w 1&1 umożliwia przekierowywanie e-maili z jednego adresu na drugi oraz catch-all adresów e-mailowych, czyli otrzymywanie wszystkich maili, które zostały wysłane na aliasy Twojej skrzynki.

Adres e-mail w 1&1

Aplikacje mobilne dla Twojego konta e-mail

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że potrzebowałeś pilnie odczytać ważny dokument lub przejrzeć zdjęcia, ale nie miałeś akurat dostępu do komputera? Teraz nie stanowi to żadnego problemu. W 1&1 masz mobilny dostęp do plików w każdej chwili dzięki darmowej aplikacji na smartfona z iOS lub Android. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, masz swoje dokumenty, zdjęcia, muzykę i filmy zawsze przy sobie. Aplikacja mobilna 1&1 Dysk Online umożliwa dostęp do własnego Dysku Online o powierzchni 2 GB, który zapewnia bezpieczną przestrzeń do przechowywania plików w Internecie. Dzięki tej aplikacji możesz przeglądać i zapisywać pliki na swoim dysku przez smartfona. Masz stały dostęp do swoich plików – bez względu na to, co robisz i gdzie się znajdujesz. A wszystko to prosto i wygodnie. Wystarczy pobrać aplikację w wersji dostosowanej do Twojego systemu operacyjnego przez kliknięcie na prowadzący do niej link lub zeskanowanie smartfonem odpowiedniego kodu kreskowego QR.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting