UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

NAJWIĘKSZY DAJE NAJWIĘCEJ

1&1 Internet to czołowy dostawca internetowy oferujący szeroki zakres zaawansowanych aplikacji ponad 14,11 milionom klientów, do grona których należą osoby prywatne, wykonujące wolny zawód i firmy.

Firma 1&1 jest obecna na rynkach Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Francji, Hiszpanii i USA.

Program Partnerski

Prosty i bezpieczny sposób na zarabianie pieniędzy przez Internet.
Polecaj produkty 1&1 i zgarniaj prowizje!

Dołącz do naszego programu partnerskiego i zarabiaj w szybki i wygodny sposób, umieszczając na swojej stronie reklamę produktów i usług 1&1 - najwiekszej firmy hostingowej na świecie.

Nie posiadasz strony WWW? Polecaj nas e-mailem, na Facebooku, Twitterze lub NK! Twój potencjalny zysk jest nieograniczony i zależy tylko i wyłącznie od wartości sprzedaży, którą wygenerujesz. Im więcej osób zamawia produkty 1&1 poprzez Twój link referencyjny, tym wiecej zarabiasz. To proste jak 1&1.


Od czego zacząć?

1. Zarejestruj się za darmo w Programie Partnerskim poprzez TradeDoubler lub Zanox.

Rejestracja jest szybka i nie zobowiązuje Cię do niczego. Sam decydujesz, kiedy i jak polecasz nasze produkty. Poza dedykowanym linkiem referencyjnym, oferujemy Ci szeroką gamę banerów i innych kreacji reklamowych.

2. Umieść reklamę na swojej stronie WWW lub roześlij link polecając naszą ofertę.

Dodanie do strony internetowej naszej reklamy nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu programowania. Wystarczy, że zalogujesz się do wybranej sieci afiliacyjnej, skopiujesz gotowy kod HTML i wkleisz go w dowolnym miejscu na stronie internetowej. Jeśli chcesz polecać 1&1 poprzez e-mail, na forach lub serwisach społecznościowych, skorzystaj ze swojego unikalnego linku referencyjnego lub naszych kreacji mailingowych, które dostępne są po zalogowaniu do sieci Zanox lub TradeDoubler.

3. Zarabiaj bez limitów.

W Programie Partnerskim 1&1 możesz zarobić nawet 1000 zł prowizji na jednej tylko transakcji. Polecając najlepsze produkty hostingowe po atrakcyjnych cenach (między innymi domeny, serwery, pakiety hostingowe i skrzynki e-mail), osiągasz duże zyski w prosty sposób. Bez ryzyka i dodatkowych kosztów.

Co zyskujesz?

- wysokie prowizje za polecanie wyjątkowo atrakcyjnych produktów,
- ciekawe i dynamiczne kreacje reklamowe na stronę WWW i do mailingów,
- pełną kontrolę dzięki dokładnym statystykom,
- brak dodatkowych kosztów i minimalnego obrotu,
- wsparcie ze strony konsultantów ds. marketingu afiliacyjnego.

Zacznij już dziś:

dalejdalej