UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

NAJWIĘKSZY DAJE NAJWIĘCEJ

1&1 Internet to czołowy dostawca internetowy oferujący szeroki zakres zaawansowanych aplikacji ponad 14,11 milionom klientów, do grona których należą osoby prywatne, wykonujące wolny zawód i firmy.

Firma 1&1 jest obecna na rynkach Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Francji, Hiszpanii i USA.

O firmie

Robert Hoffmann CEO Hosting 1&1 Internet

"Nasze zaangażowanie w Polsce ma jasno wytyczony cel: jako jeden z czołowych dostawców usług internetowych na świecie pragniemy rozwijać polski rynek i oferować naszym klientom zaawansowane produkty o optymalnym stosunku ceny do jakości. Nasi polscy klienci skorzystają z naszego potencjału innowacyjnego, know-how i ponad 20-letniego doświadczenia."

Robert Hoffmann, CEO Hosting 1&1 Internet

1&1 Internet SE

1&1 Internet SE to czołowy dostawca usług internetowych oferujący szeroki zakres zaawansowanych aplikacji ponad 14,11 mln klientów, do grona których należą osoby prywatne, przedstawiciele wolnych zawodów i firmy. Ofertę produktów 1&1 uzupełniają atrakcyjne pakiety oprogramowania i sprzętu komputerowego. Wszystkie produkty są obsługiwane są przez centra komputerowe grupy 1&1. Z naszych usług hostingowych korzysta ponad 19 mln posiadaczy domen.

Firma 1&1 jest obecna na rynkach Polski, Niemec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Francji, Hiszpanii, Włochy, USA, Kanada i Meksyk.

Sprawdzone produkty po przystępnych cenach

Od praktycznych pakietów domenowych poprzez rozwiązania hostingowe z szeregiem funkcji aż po prywatne serwery wirtualne i wydajne serwery dedykowane, firma 1&1 oferuje kompletną paletę usług internetowych dostosowaną do indywidualnych potrzeb, przygotowania merytorycznego i możliwości finansowych. Wszystkie produkty 1&1 są opracowywane z myślą o funkcjonalności i przystępnej cenie. Klienci biznesowi i prywatni przekonają się szybko, że nigdzie nie znajdą produktów podobnej jakości po tak niskiej cenie!

Rejestracja domen

Nazwy domen to ważny aspekt rozpowszechniania marki w Internecie. Jako oficjalny rejestrator domen najwyższego poziomu (TLD) firma 1&1 zarejestrowała już w kooperacji z ICANN i Afilias ponad 19 mln domen dla klientów biznesowych i prywatnych na całym świecie. Istotnym elementem działalności 1&1 jest zaopatrywanie klientów w zasoby internetowe potrzebne do stworzenia należnego im miejsca w sieci www.

Niezawodność & innowacyjność

Firma 1&1 oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, najwyższy standard bezpieczeństwa i sprawdzoną niezawodność. Nasze centra komputerowe są kompleksowo wyposażone w nowoczesną technologię, która pozwala naszej wydajnej globalnej sieci sprostać wszystkim wyzwaniom. Dzięki wydajności i stabilności firma 1&1 jest liderem w segmencie wprowadzania na rynek innowacyjnych i niezawodnych produktów internetowych.

Technologia

1&1 posiada ponad 70.000 wysoko wydajnych serwerów. Korzystając z renomowanych, funkcjonalnych routerów Cisco i Foundry, firma 1&1 stosuje najlepsze produkty czołowych światowych producentów technologii i dostawców usług internetowych, aby zapewnić swoim klientom dyspozycyjność systemu w 99,9 %. Infrastruktura, na której opiera się technologia 1&1, to kombinacja najnowocześniejszego sprzętu i wydajnego oprogramowania stosowanego w naszych bezpiecznych centrach komputerowych w USA i Europie. Intensywna współpraca firmy 1&1 z wiodącymi koncernami, wśród których znajdują się takie firmy, jak Parallels i Symantec, gwarantuje naszym klientom korzyści płynące ze stosowania najnowszego oprogramowania bezpieczeństwa sieciowego.