UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Um unsere Seite in vollem Umfang nutzen zu können, empfehlen wir Ihnen Ihren Browser zu aktualisieren / zu wechseln. Weitere Informationen. close

.pl

9,90

.web

.com.pl

6,90

.online

.eu

19,90

.shop

.com

19,90

.blog

.net

19,90

.art

.org

19,90

.mail

.info


19,90
4,90

.app

Domeny

9,90/rok*
Zobacz więcej

MyWebsite

już od29,90/mies.*
Zobacz więcej

Hosting

już od4,90/mies.*
Zobacz więcej

Nowe Domeny

Zarezerwuj
przed innymi!
Zobacz więcej

Serwery

już od19,90/mies.*
Zobacz więcej

Poczta e-mail

już od3,90/mies.*
Zobacz więcej
 • MyWebsite - strona WWW

  • Firmowa strona 1&1 MyWebsite
   Już od 29,90 zł /mies.* przez cały rok
   Satysfakcja w 30 dni lub zwrot pieniędzy
  • Prywatna strona 1&1 MyWebsite
   Tylko 14,90 zł /mies.* przez cały rok
   Satysfakcja w 30 dni lub zwrot pieniędzy
 • Hosting stron WWW

  • Starter
   Już od 4,90 zł /mies.* Gwarancja satysfakcji!
  • Basic
   Już od 9,90 zł /mies.* Gwarancja satysfakcji!
  • Unlimited
   Już od 19,90 zł /mies.* Gwarancja satysfakcji!
  • Unlimited Plus
   Już od 39,90 zł /mies.* Gwarancja satysfakcji!
 • Serwery

  • Serwery dedykowane
   od 139,90 zł miesięcznie*
  • Serwery wirtualne VPS
   -33% PRZEZ 24 MIESIĘCY
   na wybrane serwery*
 • Domeny

  • Rejestracja domeny
   Już od 4,90 zł/rok*
  • Transfer domeny do 1&1
   Bez dodatkowych kosztów
 • Poczta e-mail

  • Poczta e-mail
   Już od 3,90 zł /mies.*
  • MailXchange
   Już od 19,90 zł /mies.*
 • Referencje klientów

  • Dołącz do grona klientów polecających 1&1 i zaprezentuj swoją stronę w naszym serwisie.

   Dowiedz się więcej

FAQ

 • Co to jest hosting?

  Hosting jest to udostępnianie przez dostawcę miejsca na swoim serwerze, w którym użytkownicy mogą przetrzymywać informacje, zdjęcia, filmy oraz wszelkiego rodzaju treści. Hosting WWW niezbędny jest również do publikowania w Internecie stron internetowych. Wybór dobrego hostingu jest kluczowym elementem skutecznego biznesu w sieci. Mając na uwadze wyjątkowość i niepowtarzalność każdego projektu internetowego, 1&1 oferuje do wyboru wiele pakietów hostingowych, doskonale dopasowanych do różnych potrzeb naszych klientów.

 • Co brać pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej?

  Istnieje wiele czynników, kóre należy rozważyć przed wyborem domeny i hostingu. Przede wszystkim należy sprecyzować, jakie funkcje i parametry ma zawierać wybrana przez nas usługa. Web hosting forum, bloga czy rozbudowanej strony WWW będzie wymagał doboru odpowiedniego pakietu hostingowego.

  Wiele osób zaczynających swoją przygodę z hostingiem stron www daje się się uwieść ekonomicznym aspektom darmowego hostingu. Każdy powinien mieć jednak świadomość licznych ograniczeń, jakie niesie on ze sobą. Najczęstsze z nich to awaryjność, mała przestrzeń dyskowa, niski transfer, reklamy oraz brak pomocy technicznej. Dodatkowo użytkownik narażony jest na niebezpieczeństwo utraty lub przechwycenia danych.

  Ofera 1&1 obejmuje profesjonalny hosting stron bez reklam po konkurencyjnych cenach. Nasze biuro obsługi klienta chętnie pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów technicznych. Wszystko, czego oczekujesz od dobrego hostingu, znajdziesz w 1&1!

 • Czy hosting z 1&1 jest bezpieczny?

  Tak. 1&1 zapewnia swoim klientom maksymalne bezpieczeństwo. Do ochrony danych wykorzystujemy najnowsze technologie. Stosujemy tzw. georedundancję, dzięki której Twoje pliki przechowywane są w dwóch niezależnych centrach danych. Nawet jeśli jedno z nich ulegnie awarii, jego funkcje od razu przejmuje drugie. Z takim zabezpieczeniem możesz spać spokojnie. Dzięki hostingowi stron internetowych z 1&1 masz zapewnioną nieprzerwaną i stabilną pracę swojej witryny.

  Dodatkowo 1&1 korzysta z oprogramowania SiteLock, który całościowo dba o bezpieczeństwo Twojej strony. Dzięki regularnym skanom strony oraz monitoringowi dokonywanych zmian Twoja strona jest w pełni chroniona przed atakami z zewnątrz. Po każdej kontroli bezpieczeństwa wystawiamy pieczęć SiteLock Security Seal, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że witryna jest wolna od ryzyka. Zaufaj naszemu doświadczeniu - 1&1 hostuje strony od 20 lat.

 • Jakie pakiety hostingowe są dostępne w 1&1?

  Priorytetem naszej działalności jest udostępnianie klientom jak najlepszego hostingu bez reklam w Polsce. W najwyższej jakości i po najlepszej cenie. Pragnąc sprostać różnym zapotrzebowaniom naszych klientów, 1&1 stworzyło pakiety hostingowe z dwoma systemami operacyjnymi - Linux oraz Windows. Każdy hosting stron w 1&1 posiada powierzchnię dyskową co najmniej 10 GB, georedundację oraz fachową pomoc techniczną.. Obydwa systemy – Linux i Windows - są dostępne w pakietach 1&1 adresowanych zarówno do początkujących webmasterów, jak i profesjonalistów branży WWW. W przypadku Windows są to trzy pakiety – Basic Windows, Unlimited Windows oraz Unlimited Plus Windows. Natomiast oferta z systemem operacyjnym Linux obejmuje cztery pakiety – Starter, Basic, Unlimited oraz Unlimited Plus. Przejrzyj wszystkie funkcje pakietów hostingowych w ofercie 1&1 i wybierz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

 • Czy można zoptymalizować stronę na hostingu 1&1 pod kątem urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony?

  Obecnie, coraz więcej osób sięga po tablety i smartfony do korzystania z Internetu. Wynika to z faktu, że pod wieloma względami są wygodniejsze niż tradycyjny komputer, np. mogą być używane w dowolnym miejscu bez konieczności ciągłego zasilania. W 1&1 chcemy, aby Twoja strona internetowa mogła odnieść pełen sukces. Dlatego nasz najlepszy hosting pozwala łatwo stworzyć mobilną wersję strony dzięki Kreatorowi Stron Mobilnych 1&1. Aplikacja daje pełną możliwość edycji strony, przez co zyskujesz nad nią pełną kontrolę. Co więcej, w pakietach hostingowych Unlimited i Unlimited Plus otrzymujesz kreator całkowicie za darmo! Dowolnie edytuj obrazy, tekst i wygląd swojej strony oraz ciesz się jej funkcjonalnością na wszystkich urządzeniach mobilnych.