UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Aby w pełni korzystać ze strony, zalecamy aktualizację Twojej przeglądarki do nowszej wersji lub użycie innej przeglądarki. Szczegóły. close

TWOJA POCZTA E-MAIL Z OSOBISTYM ADRESEM WWW

 • Profesjonalna komunikacja e-mail biznesowo i prywatnie
 • Bezpieczne wysyłanie e-maili, zarządzanie listą kontaktów, terminami w kalendarzu i dokumentami
  z każdego miejsca i w każdej chwili
 • Obsługa przez WWW, smartfona lub tablet PC
 • Własna domena .pl w pakiecie
special offer

1&1 Poczta

Własne i bezpieczne konto e-mail
 3,90/mies.*
dalej
 • 5 kont e-mail
 • 2 GB pojemności na każdym koncie
Szczegóły

1&1 MailXchange

Profesjonalna komunikacja e-mail
od19,90/mies.*
dalej
 • Konto e-mail dla każdego użytkownika
 • 10 GB pojemności na każdym koncie
 • Kalendarz, kontakty, zadania
 • Automatyczna synchronizacja telefonu ze skrzynką e-mail, kalendarzem i kontaktami
 • Domena .pl gratis
 • Integracja z sieciami społecznościowymi
Szczegóły

Własna poczta e-mail kluczem do profesjonalnej komunikacji w sieci

Poczta e-mail na wyższym poziomie

Być może posiadasz już konto e-mail. Poczta elektroniczna uprościła Ci życie, zajmując miejsce papierowych listów. Używasz jej zarówno w pracy, jak i w domu. Korespondujesz ze znajomymi, inicjujesz spotkania, zlecasz zadania. Zastanów się przy tym, czy zwykła poczta e-mail u jednego z popularnych dostawców na pewno spełnia Twoje wymagania. Czy nie cierpisz od zalewu bezwartościowego spamu? Czy nie przeszkadza Ci, że tysiące osób ma adres podobny do Twojego? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom e-mailowym Twoja komunikacja w sieci może przebiegać lepiej zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym.

Poczta e-mail z unikalnym adresem WWW

Jeśli zależy Ci na wizerunku profesjonalisty, najlepszym rozwiązaniem jest poczta e-mail z własnym adresem internetowym. W ten sposób nadasz jej prawdziwie indywidualny charakter. Unikalny adres WWW razem z domeną .pl sprawi, że łatwiej nawiążesz kontakty i poprawisz komunikację w Internecie. W ofercie 1&1 znajdziesz rozwiązania e-mailowe dostosowane do Twoich wymagań. Każde z nich gwarantuje, że Twoja poczta e-mail jest chroniona przed spamem, a Ty nie musisz tracić czasu na sortowanie maili.

Już w najtańszym pakiecie – 1&1 Poczta - otrzymujesz do dyspozycji 2GB powierzchni dyskowej i 5 kont pocztowych. Natomiast 1&1 Basic zawiera aż 50 GB powierzchni oraz nielimitowany transfer danych. Ponadto dostajesz domenę .pl i 100 skrzynek e-mail. Poczta taka kompleksowo odpowiada na Twoje potrzeby.

Wielofunkcyjna poczta e-mail

Poczta e-mail w 1&1 to coś więcej niż zwykłe konto do wysyłania wiadomości w Internecie. Pakiet 1&1 MailExchange 4.0 dostarczy Ci kompleksowych i profesjonalnych funkcji, które wzniosą komunikację w Twojej firmie na najwyższy poziom. Umożliwia on centralne zarządzanie dowolną ilością skrzynek e-mail. Zapewnia Tobie i Twoim pracownikom bieżący dostęp do najnowszych wersji dokumentów, które możesz dołączać do projektów, spotkań i zadań. Usprawnia pracę dzięki funkcji zintegrowanego kalendarza. Ta unikalna poczta e-mail jest automatycznie synchronizowana ze smartfonem, a ponadto pozwala importować kontakty z Facebooka prosto do Twojej książki adresowej. Atrakcyjność poczty e-mail w 1&1 zwiększają bepłatne dodatki, takie jak aplikacje Click & Build. Dzięki nim możesz np. w prosty sposób stworzyć darmową stronę WWW.

Poczta e-mail w 1&1 pozwoli zyskać trwałą tożsamość w Internecie Tobie lub Twojej firmie. Własny i unikalny adres WWW da Ci podwaliny do dynamicznego rozwoju działalności w sieci i osiągania coraz większych sukcesów.