UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie) dowiedz się więcej. close
Aby w pełni korzystać ze strony, zalecamy aktualizację Twojej przeglądarki do nowszej wersji lub użycie innej przeglądarki. Szczegóły. close
Twój własny adres e-mail w 1&1

Twój osobisty adres e-mail w 1&1

  • 5 kont pocztowych, pojemność 2GB każde
  • Ochrona przed spamem
  • Własne biuro online w pakiecie
już od3,90/mies.* Dalej

Twój adres e-mail zawsze dostępny dzięki 1&1 WebDesk

Bezpieczna poczta i adres e mail

Twoja poczta zawsze przy Tobie

Dzięki 1&1 WebDesk możesz czytać, odpisywać, wysyłać i przeglądać e-maile o każdej porze, gdziekolwiek się znajdujesz. Oprócz tego zarządzasz również terminarzem, kontaktami i danymi z jednego miejsca. Ze wszystkich funkcji korzystasz za pośrednictwem Internetu. Otrzymujesz wygodny i nowoczesny interfejs, dzięki któremu zablokujesz wiadomości o niepożądanej treści i umieścisz wybrane adresy e-mail na czarnej liście. Na stronie www.webmail.1and1.pl masz łatwy dostęp do skrzynek pocztowych, informacji osobistych, takich jak kalendarz, zadania i kontakty – z dowolnego miejsca na świecie i w dowolnym momencie. Z powyższych funkcji możesz korzystać na każdym komputerze z podłączeniem do Internetu. Dzięki naszym rozwiązaniom odczujesz komfort zarządzania pocztą poprzez Twoje konto e-mail.
Adres email we własnej domenie

Bezpieczeństwo Twojej skrzynki e-mail

Osobisty pakiet e-mail w 1&1 gwarantuje nie tylko wygodną obsługę konta pocztowego przez przeglądarkę internetową, ale również 1&1 Antyspam, czyli ochronę przed nieproszoną korespondencją oraz 1&1 Antyphishing, czyli ochronę przed wyłudzaniem danych (phishing). Ponadto 1&1 posiada również własne centra danych, co stanowi gwarancję całkowitego bezpieczeństwa Twoich plików. Co w sytuacji, gdy masz kilka kont pocztowych? Z 1&1 to żaden problem! Konto e-mail w 1&1 umożliwia przekierowywanie e-maili z jednego adresu na drugi oraz catch-all adresów e-mailowych, czyli otrzymywanie wszystkich maili, które zostały wysłane na aliasy Twojej skrzynki.

Adres e-mail w 1&1

Aplikacje mobilne dla Twojego konta e-mail

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że potrzebowałeś pilnie odczytać ważny dokument lub przejrzeć zdjęcia, ale nie miałeś akurat dostępu do komputera? Teraz nie stanowi to żadnego problemu. W 1&1 masz mobilny dostęp do plików w każdej chwili dzięki darmowej aplikacji na smartfona z iOS lub Android. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, masz swoje dokumenty, zdjęcia, muzykę i filmy zawsze przy sobie. Aplikacja mobilna 1&1 Dysk Online umożliwa dostęp do własnego Dysku Online o powierzchni 2 GB, który zapewnia bezpieczną przestrzeń do przechowywania plików w Internecie. Dzięki tej aplikacji możesz przeglądać i zapisywać pliki na swoim dysku przez smartfona. Masz stały dostęp do swoich plików – bez względu na to, co robisz i gdzie się znajdujesz. A wszystko to prosto i wygodnie. Wystarczy pobrać aplikację w wersji dostosowanej do Twojego systemu operacyjnego przez kliknięcie na prowadzący do niej link lub zeskanowanie smartfonem odpowiedniego kodu kreskowego QR.

Wszystkie popularne rozszerzenia

Domeny

Stwórz swoją internetową wizytówkę, korzystając z atrakcyjnych cen rejestracji i odnowień adresów internetowych.


      Domeny

Elastyczny i bez limitów transferu

Hosting

Rozwijaj projekty WWW w oparciu o hosting najwyższej klasy dla początkujących i profesjonalnych webmasterów.


      Hosting